Baskılı Promosyon Kurşun Kalem Çeşitlerini Keşfet | Gimel
Loading...

Kurşun Kalem

Kurşun Kalem

Baskılı kurşun kalem tüm promosyon ürünleri arasındaki en basit ve kullanışlı olan üründür diyebiliriz. Hepimiz özellikle okul çağındayken yuvarlak uçlu kurşun kalem kullanmışızdır. Yazdıklarımızı daha sonra silebilmek oldukça önemlidir. Okul çağında sürekli hatalı yazılar yazdığımız, öğrendiğimiz bilgileri not alırken hata yaptığımız için daha sonra bunları düzeltmemiz gerekmiştir. Düzeltilmesi gereken bu yazılar, söz konusu kurşun kalem olunca oldukça kolaylaşmıştır. Bir silgi darbesiyle tüm satırdaki bilgileri düzeltme imkanına sahibiz.

Okul dışında, kara kalem çizim çalışması yapan sanatçılar için de kurşun kalem büyük önem taşımaktadır. Hem kara kalemle yapılan çizim çalışmaları oldukça güzel eserler ortaya çıkarabilmektedir hem de sanatçı, çizim yaparken sık sık hata yapılabileceği için silme imkanı çok değerlidir.

Promosyon kurşun kalem tüm bu sebeplerle şirketler tarafından promosyon ürünleri arasında oldukça tercih edilen bir seçenektir. Promosyon kurşun kalem fiyatları oldukça düşük olduğu için yüksek adetlerde satın almak mümkündür. Böylece binlerce çalışan veya müşterinize üzerinde logonuz bulunan hediyelik kalem dağıtma imkanına sahip olabilirsiniz.

Promosyon kurşun kalem konusunda baskı çok önemlidir. Markanızın renklerini doğru ve kaliteli bir baskıyla yaptığınız takdirde kalemi kullanan insanların dikkatini çekecek ve markanıza değer katabileceksiniz. Baskısız bir şekilde müşterilerinize kalem dağıtmak isterseniz bunun marka bilinirliğinize, marka sevginize ve marka değerinize pek fazla katkısı olmayacaktır. Ürünü alan kişi ilk anda tabii ki mutlu olacaktır. Ancak hediyenin üzerinden zaman geçtikten sonra bu kalemi kullanmaya devam etse bile nereden nasıl aldığını düşünmeyecek ve unutabilecektir. Bu nedenle kaliteli bir baskı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece promosyon kalem dağıttığınız insanlar haftalar, aylar sonra bile ürününüzü kullanmak isterse yine logonuzu görecek ve alt benliklerinde markanız bir yer edinebilecektir.

Diğer kalem modellerine göre logolu kurşun kalem sıklıkla tercih edilebilmektedir. Düşük fiyatlarla binlerce kişiye ulaşabilmenin dışında farklı artıları da olan bu ürünü bazı insanlar özel olarak tercih etmektedir. Yazı şekli, eldeki hafifliği ile yazmaktan keyif almanızı sağlar. Pahalı bir tükenmez kalemi sınırlı sayıda kişiye dağıtmak yerine uygun fiyatlı promosyon kurşun kalemleri çok yüksek sayılarda tüketiciyle buluşturmayı tercih edebilirsiniz. Böylece markanızı daha fazla insan görecek ve marka değerinize daha fazla katkı yapabileceksiniz.