Promosyon Fosforlu Kalem | Gimel
Loading...

Fosforlu Kalem

3 sonuç listelendi.

Fosforlu Kalem

Promosyon fosforlu kalem çalışanlarınıza veya müşterilerinize dağıtmak için uygun fiyatlı bir tercihtir. Fosforlu kalemler hayatın her noktasında gerekli olabildiği için sıklıkla kullanılan bir promosyon ürünüdür. Basit gibi görünen bu hediye çok kullanışlı olması sebebiyle müşterinizin kalbini kazanmak için güzel bir adımdır. Kalemin üzerine logonuzu yerleştirerek hediye ettiğiniz zaman kullanan kişi her gün firmanızın ismini görecek, bu sayede markanız ile arasında bir bağ oluşacaktır. Kalemi kullanan kişi dışında çevredeki insanlar da sizin dağıttığınız kalemi görebilir ve insanların görmesiyle kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz.

Fosforlu kalem promosyon olarak esnaf, iş adamları ve öğrenciler için kullanışlıdır. Her yaşa hitap edecek markalı bir üründür, bu yüzden üzerinde logonuzu bulundurmalısınız.

Her toplantının sonunda küçük bir hediye olarak müşterilerinize promosyon kalem verebilirsiniz. Bunu yaptığınızda hem müşteri ile kişisel bir ilişki kuracaksınız hem de şirketinizin mesajını da göstereceksiniz. 

Fosforlu kalemler arasında en çok kullanılanlar papatya fosforlu kalem ile yuvarlak fosforlu kalemlerdir. Bu ürünler bir set halinde ve farklı renklerle gelmesi sebebiyle insanların ilgisini çekmektedir. Setin çok küçük kalemlerden oluşması taşımasını kolaylaştırmakta ve pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Promosyon fosforlu kalem modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize yazabilirsiniz: info@gimelltd.com