Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu
image

Markanızın Tedarik Çözüm Ortağı

Hizmetlerimiz

Sektörde 30 yıllık deneyim ve tecrübesi olan Gimel, teknolojik ürünlerden, tekstil ürünlerine, matbaa ürünlerinden markalı ürünlere kadar çok geniş bir ürün yelpazesiyle Tedarik Çözüm Ortağınız olmaya hazır!

Markanızın çözüm ortağı Gimel, sizlere neler sağlıyor?

Markalı Ürünler Tedariği

Dünyaca ünlü Moleskine, Hugo Boss, Cerruti 1881, Aladdin, Pigra, Net Zero, MUGO ve Eccotech markalarının Türkiye distribütörü olarak faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca Stanley markasının yetkili Türkiye bayisi olmanın yanı sıra, Apple, Samsung, Xiaomi, Dyson gibi birçok global markanın ürünlerini de müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Promosyon Ürünleri Tedariği

Tekstil ürünlerinden teknolojik ürünlere, matbaa ürünlerinden özel tasarım ürünlere kadar geniş bir yelpazede milyonlarca farklı ürünü tedarik etmekteyiz.

Hediye Çeki Tedariği

Migros, Hepsiburada, D&R, Amazon gibi birçok firmanın kurumsal müşterilerimize sunulan hediye çeklerini en uygun fiyatlarla temin etmekteyiz.

Hediye Çeki Talep Et

Müşteriye Özel Sunum ve Tasarım

Firmanızın marka kimliğini yansıtan, etkileyici tasarımlar için Gimel olarak müşterimilerimize destek vermekteyiz. Ürünlerinizin üzerine yerleştirilecek logo veya görsellerin profesyonel tasarımını sağlayarak, firmanıza özel konseptlerle uyumlu ve bütçeniz dahilinde size özel sunumlar hazırlıyoruz. Yenilikçi ve farklı ürün seçenekleriyle, markanızı öne çıkaracak özgün sunumlar oluşturuyoruz.

Webshop Hizmeti

Müşterilerimize özel hazırladığımız online bir portal üzerinden, kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi ve özelleştirilmiş ürünlere ulaşma imkanı sunmaktayız. Bu hizmet, müşterilerimizin zaman ve kaynak tasarrufu yapmalarını sağlarken, operasyonel verimliliklerini de artırmalarına yardımcı olmaktadır.

Webshop Hizmeti

Depolama Lojistik

Müşterilerimizin ürünlerini talep ettiklerinde 1000 m2 İstanbul depomuzda tutuyoruz. Ek olarak paketleme işlerine çözüm sunuyoruz. Müşterilerimize ayrıca dünya genelinde kapı teslimi hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir bir dağıtım sağlıyoruz.

P.O.P. Ürünleri Tedariği

Ahşap, karton, plastik ve pleksi gibi farklı malzemelerde P.O.P. (Point of Purchase) ürünlerini temin ediyoruz. Müşterilerinizin dikkatini çekmek ve satışları artırmak için etkileyici ve işlevsel P.O.P. ürünleriyle destek sağlıyoruz.

Kurumsal Hediye Hizmeti

Ekibiniz, iş ortaklarınız ve müşterileriniz için özenle seçilmiş deneyim odaklı kutu hediye seçenekleriyle markanızın değerini artırın. Şirket bağlarınızı güçlendirmek ve ilişkilerinizi sağlamlaştırmak için özel olarak tasarlanmış hediyeler sunuyoruz. Gimel'in hızlı ve özgün hediye çözümleriyle, şirketinizde bağlılık ve mutluluk yaratarak farkınızı ortaya koyun.

Kurumsal Hediye

Bizi Rakiplerimizden
Ayıranlar Özellikler

Bizi Rakiplerimizden
Ayıranlar Özellikler

Detaylı Bilgi İçin ;

Whatsap Destek