Şirketinize Özel Baskılı Promosyon Roller Kalem | Gimel
Loading...

Roller Kalem

Roller Kalem

Kalemler en yaygın promosyon ürünlerinden birisidir. Bunun sebebi çok uygun fiyatlarla yüksek adetlerde satın alınarak firmalara geniş kitlelere ulaşabilme imkanı tanımasıdır. Aynı zamanda kalemler iş hayatının, okul hayatının, hatta her türlü çalışmanın temelinde bulunmaktadır. Şık bir kalem hediyesiyle yüksek düzey bir yöneticiyi mutlu edebilirsiniz. Basit bir modelde, çok güzel yazan uygun fiyatlı kalemleri kullanarak öğrencilerle, çalışanlarla, her türlü insanla bir bağ kurabilirsiniz.

Düşük fiyatlı bir kalemi çok yüksek adetlerde aldığınız zaman binlerce kişiye ulaşma imkanına sahip olursunuz. Kalemlerinizi dağıttığınız insanlar kalem üzerindeki baskıyı görecek, markanızı hatırlayacaktır. Bu kalem sık sık kullanıldığı durumlarda markanız her gün, siz hiçbir ekstra zaman veya para harcaması yapmıyor olmanıza rağmen tüketiciye ulaşacak ve kurumsal kimliğinize bir katkı sağlanmış olacaktır. Kaliteli, yüksek fiyatlı bir kalemi promosyon ürünü olarak sunmak isterseniz daha üst segmentteki müşteri veya çalışanlarınıza ulaşabilirsiniz. Bir müşterinize bu şekilde kaliteli bir hediye verdiğiniz zaman o kişinin gözünde markanızın değeri yükselecek, müşterinizin markanıza karşı hissettiği pozitif duygular güçlenecektir.

Roller kalemler kaliteli bir hediye için çok iyi bir alternatiftir. Hem yazısıyla, hem modeliyle üst düzey olan roller kalem modellerine sitemizden bakabilir, beğendiğiniz modeller için fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Sitemizde yer almayan promosyon roller kalem modellerinden birisini istiyorsanız bu ürünün fotoğrafını bizimle paylaşarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Satış ekibimiz en hızlı şekilde aradığınız kalemleri bulup fiyatlarımızı sizinle paylaşacaktır.

Promosyon roller kalemler üzerine baskı çok önemlidir. Renkli ve kaliteli bir baskıyla logonuzu ürün üzerine yerleştirebilirsiniz. Böylece promosyon roller kalemi alan kişi yalnızca güzel bir hediye almış olmayacak, aynı zamanda markanızın kurumsal kimliği güçlenmiş olacaktır. Roller kalem özelliklerinden bir tanesi geniş bir gövdeye sahip olmasıdır. Bu da güzel bir logo baskısı için mükemmel bir alan anlamında gelmektedir.

Metal roller kalem modellerinden birisini seçmenizi tavsiye edebiliriz. Bu kalemler metal olması sebebiyle hem daha kalitelidir hem de karşınızdaki kişi için daha şık bir hediye anlamına gelmektedir.

Promosyon roller kalem fiyatları baskıya ve kalemin türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Metal roller kalemler fiyat, performans olarak çok başarılı olması sebebiyle sık sık tercih edilebilmektedir.