Promosyon Hesap Makinesi Fiyat | Gimel
Loading...

Hesap Makinesi

Hesap Makinesi

Kurumsal logonuzu içeren promosyon hesap makinesi, müşterilere  ve çalışanlarınıza her gün kullanabilecekleri kullanışlı bir araç sağlar.

İster telefonunuzda ister bilgisayarınızda olsun, hepimizin bir hesap makinesine erişimimiz var. Bununla birlikte, kişiselleştirilmiş hesap makineleri, farklı bir ekranda veya farklı bir uygulamada değil, elinizin altında olmanın rahatlığı nedeniyle harika bir hediye olmaya devam ediyor. Bu nedenle bu promosyon ürünlerini müşterilerine ve çalışanlarına hediye olarak vermeyi tercih ediyorlar. Bu hediyeler, bir sonraki iş etkinliğinizde veya tatil sezonunda masa başında bırakılarak iş veya ev için uygun bir araç olarak verilebilir. Ayrıca yeni çalışanların masalarına yerleştireceğiniz hoş bir hediye olarak da tercih edebileceğiniz harika bir üründür!

Finans şirketlerinden kar amacı gütmeyen kuruluşlara, mimarlık firmalarına ve eğitim kurumlarına kadar, promosyon hesap makinesi gerçekten etkili bir promosyondur! Öğrenciler ve profesyoneller için paha biçilmez bir araç olduklarını kanıtlıyorlar. Logonuzu veya mesajınızı içerecek şekilde tasarlanmış özel baskılı hesap makinesi ile markanız her ekleme, çıkarma ve çarpma işleminde kendini gösterebilir. Gimel, şirketinizin görünümüne ve hissine uygun mükemmel promosyon hesap makinesini bulmanızı sağlayan çeşitli stiller, boyutlar ve renkler sunar. Bilgili ekibimiz tüm sipariş sürecinde size rehberlik etmek için hazır.

Kişiselleştirilmiş hesap makinelerini ister kurumsal hediye ister bir ticari fuar için eşantiyon olarak sipariş ediyor olun promosyon hesap makinesi için fiyat almak için hemen bize yazın : info@gimelltd.com