Baskılı Promosyon Termos Bardak | Gimel
Loading...

Termos

Termos

Promosyon termos en önemli promosyon ürünleri arasındadır. Herkes en sevdiği içeceği sıcak veya soğuk tutmak istiyor. Promosyon termos ürünleri tam da bunu yapar. Termos şişesi, spor etkinliklerinde, pikniklerde, partilerde veya yoldayken içeceklerinizi sıcak veya soğuk tutmaya yarar. Logonuzu veya mesajınızı termosa yazdırın ve görünün. 

Hemen hemen herkesin kullandığı termos promosyon onlarca çeşit ve modelde bulabilirsiniz. Bu ürünlerle ilgili en önemli özelliklerden birisi ise hammaddesinin gıdaya temasa uygun olmasıdır. Sitemizde gördüğünüz promosyon termos bardakların tamamı gıdaya uygun hammaddelerden üretilmiştir.

Promosyon termos bardak fiyatları fiyatları oldukça değişkendir. Her firma kendi bütçesine uygun olacak şekilde tercihini yapabilir. Bazı şirketler düşük fiyatlı promosyon termos kupa çeşitlerinden binlerce adet alırken bazıları ise yüksek fiyatlı bir üründen daha düşük sayıda almayı tercih edebilir. Bu şirketinizin pazarlama stratejisiyle alakalı bir durumdur. İki yöntem de kendi içinde artılara ve eksilere sahiptir.

Birinci yöntemde daha büyük insan kitlelerine ulaşma imkanınız oluşmaktadır. Böylece markanızı tanıyan, markanızla bir bağ kuran insan sayısını arttırabilirsiniz. Ancak düşük fiyatlı termoslar, yüksek fiyatlı termoslara göre daha basit hammaddelerden üretilebilmektedir. Bu da darbelere karşı daha dayanıksız, kullanım süresi daha kısa anlamına gelebilmektedir. Buna karşın yüksek fiyatlı promosyon termos çeşitlerinden düşük adette satın alırsanız insanların bu ürünü kullanma ihtimalini arttırmış olursunuz. Satın alacağınız kaliteli termosları müşterilerinizin veya çalışanlarınızın beğenme ihtimali artacaktır. Böylece insanlar ürününüzü uzun süre ve zevkle kullanabilir. Ancak düşük sayıda satın aldığınız için büyük insan kitleleri yerine az bir insan topluluğuna ulaşabileceksiniz. Yani özetlemek gerekirse, küçük bir kitleye memnun olacaklarına emin olduğunuz bir ürünü dağıtabilirsiniz veya geniş bir kitleye kullanıp kullanmayacaklarına emin olmadığınız bir ürünü dağıtabilirsiniz. Karar sizin.

Promosyon matara genellikle sıcak bir içeceği uzun süre soğumadan saklayabilmek için kullanılmaktadır. Bazı durumlarda ise tam tersi olarak soğuk bir içeceğin ısınmasını engellemek için de kullanılabilir. Günümüzde hemen hemen herkes her gün kahve tükettiği için termos özellikli devrilmez bardak kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır. Bu devrilmez termos bardakların üzerine şirketinizin logosunun baskısını yaptırarak başarılı bir marka bilinci yaratmak konusunda önemli bir adım atabilirsiniz. Promosyon ürününü verdiğiniz tüketici, özel baskılı termos bardak ile beraber hangi ortama girerse girsin sizin şirketinizin ismini taşıyor olacak. Böylece çevresindeki insanlar da sürekli olarak logonuzu görecek. Markanız insanların aklına kazınacak ve bir marka kimliğiniz oluşmuş olacak.

Baskılı matara onlarca renkte satın alma imkanınız bulunmaktadır. Renk renk modeller ürünlerin dikkat çekici olmasını desteklemektedir. Siz de sitemize göz atın ve beğendiğiniz renkte baskılı termos bardak siparişinizi verin.