Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu

Promosyon Tohumlu Kalemler

Tohumlu Tükenmez Kalem
Min. Sipariş 100
Tohumlu Tükenmez Kalem
Min. Sipariş 100
Stok 5405
Tohumlu Tükenmez Kalem
Min. Sipariş 100
Stok 1010
Tohumlu Kurşun Kalem
Min. Sipariş 100
Stok 101
Tohumlu Kurşun Kalem
Min. Sipariş 100
Stok 9674
Tohumlu Kurşun Kalem
Min. Sipariş 100
Tohumlu Kurşun Kalem
Min. Sipariş 250
Çim Tohumlu Kalem
Min. Sipariş 100
Stok 1

Promosyon Tohumlu Kalem Çeşitleri ve Fiyatları

Çevre dostu ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken tohumlu kalem promosyon ürünler, yazma eylemini kaliteli bir şekilde gerçekleştirirken doğaya da katkıda bulunuyor. Çeşitli renk ve tasarımlarıyla her zevke uygun seçenekler sunan bu ürünler, markaların çevre duyarlılığını vurgulamasına olanak sağlıyor.

Promosyon Tohumlu Kalem Modelleri

Doğaya dost ve yenilikçi bir yaklaşımla hazırlanan tohumlu kalem promosyon çeşitleri, markanızı yeşil bir imajla tanıtmak için etkili bir fırsat sunuyor. Her biri özenle tasarlanmış ve doğal unsurlarla harmanlanmış bu kalemler, yazı yazma deneyiminin yanında tohum ekmenin keyfini de yaşatıyor. Her biri, çevreye duyarlılık ve marka bilinirliği arasında mükemmel bir denge kuruyor. Öne çıkan tohumlu kalem modellerimizi şu şekilde sıralayabiliriz; 

 • Tohumlu tükenmez kalem: Sürdürülebilir bir gelecek için ilham veriyor. 

 • Tohumlu kurşun kalem promosyon: Doğa sevgisini her yazıda hissettiriyor. Kullanıldıktan sonra toprağa gömülerek bitki yetiştirilebilir. 

 • Çim tohumlu kalem: Bir kalemle yeşillendirebileceğiniz alanları hayal etmenizi sağlar. Toprakla buluştuğunda ise yeni bir yaşam başlatır. 

Şirketiniz İçin En İyi Baskılı ve Logolu Tohumlu Kalem Modelleri

Şirketlerin çevresel duyarlılık ve marka bilinirliği arasında denge kurmak için tercih ettiği en değerli ürünlerden biri, tohumlu kalem promosyon! Geri dönüşüm özelliğiyle öne çıkan bu kalem çeşitleri, suda eriyen tohum kapsülü içeriyor. Doğa dostu promosyon ürünleri arasında öncü konumdaki tohumlu kalemler firma personeline veya müşterilere hediye edilebiliyor. 

Üzerlerinde marka logonuzu ve firma adınızı taşıyan bu ürünler sayesinde marka bilinirliğinizi artırabiliyor ve kullanıldıktan sonra toprağa gömülerek doğaya geri dönüşü sağlayabiliyorsunuz. Çam ağacı, kahkaha çiçeği, fesleğen gibi farklı bitki türlerinin yeşermesine olanak tanıyan tohumlu kalem promosyon çeşitleri, markanızın ve firmanızın doğaya olan duyarlılığını ve sosyal sorumluluk bilincini vurguluyor. 

Çeşitli baskı yöntemleriyle marka logonuz ve firma adınızın yerleştirildiği tohumlu promosyon kalem, şirketinizin prestijini artırıyor. Ve en mühimi de; çevre dostu imajınızı güçlendiriyor. Şirketiniz için en etkili baskılı ve logolu tohumlu kalem modellerini Gimel web sitesi üzerinden seçebilir; kalemlik, anahtarlık, promosyon kurşun kalem gibi farklı reklam ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Promosyon Tohumlu Kalem Fiyatları

Günümüzde işletmeler tanıtım ve pazarlama stratejileri için standart ürünlerin ötesine geçmek istiyor. Satın alınan tohumlu kalem promosyon ürünler bu noktada firma tanıtımı için son derece olumlu katkı sağlıyor. 

Tohumlu kalemler, içerdikleri çeşitli tohumlar sayesinde doğaya katkı sağlıyor ve alıcıların günlük hayatlarında kullanabilecekleri işlevsel bir ürün olarak öne çıkıyor. Söz konusu kalemlerin fiyatları üzerinde ise, aşağıda sıraladığımız birkaç önemli husus etkili olabiliyor. 

 • Satın alınacak promosyon tohumlu kalem fiyatları, içerdikleri tohum çeşidine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin, fesleğen ya da nane gibi sık kullanılan ve kolay yetiştirilen bitkilerin tohumlu kalemleri genellikle daha uygun fiyatlı olabiliyor. Ancak nadir yetişen özel bir bitkinin tohumunu içeren kalemler daha yüksek fiyatlarla satılıyor.

 • Tohumlu kalem fiyatları, kullanılan kalem türüne ve kalitesine göre de değişiklik gösterebiliyor. Plastik ya da karton kalemler genellikle daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Metal veya ahşap kalemler ise daha yüksek fiyat etiketine sahip olabiliyor.

 • Kalemlerin üzerindeki tasarım detayları da fiyatları etkileyebiliyor. Özel bir logo veya mesajın baskılı olduğu kalemler, genellikle standart kalemlere göre daha yüksek fiyatlarla satılabiliyor.

Promosyon Ürünü Olarak Tohumlu Kalem Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Tanıtım ürünleri arasında özellikle geri dönüşümlü tohumlu kalem promosyon, doğaya katkı sağlayarak çevre dostu bir tanıtım imkânı sunuyor. Markaların, firmaların veya kuruluşların reklam ve tanıtımlarını yapmalarını sağlayan bu ürünler, aynı zamanda doğal kaynakları korumalarına da yardımcı oluyor. 

Renkli, düz, desenli ve şeffaf gibi farklı seçenekler sayesinde, her markanın ihtiyacına uygun bir promosyon tohumlu kalem modeli bulmak mümkün! Satın alacağınız kalemler bittiğinde, geri dönüşüme gönderilerek çevreye zarar vermeden kullanımlarını tamamlıyor. Üzerlerindeki tohumlar sayesinde de toprağa ekilerek yeni bitkilerin yetişmesi sağlanıyor. 

Gimel'in web sitesinde bulunan tohumlu kalem promosyon modelleri, doğaya zarar vermeden markanızın büyümesine katkı sağlamanın yanı sıra gelecek nesillere temiz bir çevre bırakma fırsatı sunuyor. Sahip olduğu bu avantajlar sayesinde tohumlu kalem promosyon ürünler, hem marka bilinirliğinizi artırıyor hem de çevreye duyarlı bir tanıtım yapmayı kolaylaştırıyor. Şirketinizin için farklı bir tanıtım ürününe ihtiyaç duyuyorsanız Gimel üzerinden promosyon kalemlik modellerine de göz atabilirsiniz. 

Promosyon Tohumlu Kalem Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Müşterilerinize ya da çalışanlarınıza benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak istiyorsanız, tohumlu kalem seçiminde bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Tercihiniz sırasında promosyon tohumlu kalem detaylarına dikkatlice bakmalı; firmanızın ihtiyaçlarına en uygun modelleri temin etmelisiniz. Göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli noktaları şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Promosyon ürünleri, marka imajınızı temsil ettiği için kalite ve dayanıklılık faktörleri oldukça önemli! Tohumlu kalemlerinizin uzun süre kullanılabilir ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına özen göstermelisiniz. 

 • Tohumlu kalemlerde kullanılacak tohum çeşidini dikkatlice seçmek gerekiyor. Kullanıcıların ilgisini çekebilecek popüler bitkiler ya da sebzeleri tercih edebilirsiniz. Ancak en önemlisi, doğal yaşam alanına uygun olmayan veya yerel iklim koşullarına uygun olmayan tohumları seçmekten kaçınmaya özen göstermelisiniz.

 • Kalemlerinizin üzerine yapılacak baskıların kalitesi de bir diğer önemli faktör olarak karşımıza çıkıyor. Logo, slogan ya da iletişim bilgilerinizin net ve çarpıcı bir şekilde görünmesini sağlayacak kaliteli baskılar tercih edebilirsiniz. Kalemlerinizin tasarımının göz alıcı ve dikkat çekici olmasına özen göstermelisiniz.

 • Promosyon tohumlu kalem ürünleri, çevre dostu bir alternatif olarak sunulduğu için çevresel etkileri göz önünde bulundurmalısınız. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiş ya da biyolojik olarak parçalanabilir materyaller kullanarak çevreye olan katkınızı artırabilirsiniz.

 • Büyük miktarlarda promosyon ürünü almayı planlıyorsanız, Gimel web sitesinde sunulan toplu alım imkânlarını değerlendirebilirsiniz. Toplu alımlarda birim fiyatlar genellikle daha düşük olacağı için maliyetleri düşürebilirsiniz.

 • Bazı tohumlu kalemler ekstra özelliklere sahip olabiliyor. Kalem kılıfındaki ek not alma alanlarını örnek gösterebiliriz. İhtiyaçlarınıza uygun olan ekstra özellikleri değerlendirebilir ve kullanıcı deneyimini geliştirecek seçimler yapabilirsiniz.

Firmalara Özel Promosyon Tohumlu Kalem Çeşitleri Gimel'de!

Geri dönüşüm özelliğine sahip ve tohumlu olarak tasarlanmış tohumlu kalem promosyon ürünlerimizle, işletmenizin reklam ve tanıtım stratejilerine yeni bir boyut kazandırıyoruz. Tohumlu kalemlerimiz, sadece çevre dostu bir yaklaşım sunuyor ve reklamınızı çok daha ilgi çekici hale getiriyor. Üstelik kullanım süresi dolduğunda, bu kalemlerin üzerinde yer alan tohumlar toprağa ekilerek, müşterileriniz veya çalışanlarınız yepyeni bir bitki, çiçek, sebze veya meyve yetiştirebiliyor. 

Çeşitli özelliklerle donatılmış promosyon tohumlu kalemler, çevreye duyarlı bir marka imajı yaratmanıza yardımcı oluyor ve alıcılarınıza unutulmaz bir deneyim sunuyor. Küçük yapıları sayesinde hızlı bir şekilde elden ele ulaşabilen tohumlu kalem promosyon ürünler, marka tanıtımını yapabilmek ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için ideal bir seçenek olabilir. Telefon tutucu, anahtarlık, el feneri, kalemlik, promosyon tükenmez kalem gibi daha farklı tanıtım ürünleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Keyifli alışverişler dileriz!

Whatsap Destek