Baskılı Promosyon Seramik Kupa Bardak Çeşitleri | Gimel
Loading...

Seramik Kupa

Seramik Kupa

Promosyon seramik kupa bardak özellikle çalışan insanlara dağıtmak için çok iyi bir seçenektir. Ülkemizde her sabah işe başlamadan önce veya günün ilk saatlerinde iş yaparken kahve içmek gibi yaygın bir alışkanlık bulunmaktadır. Bu düzende hayatını sürdüren insanlara herhangi bir bardak yerine kendisine özel baskılı seramik bardak hediye ettiğiniz zaman bu ürün çok sevilir ve zevkle kullanılır. Her kullanımda baskılı kupayı gören tüketici markanızı tekrar ve tekrar görerek sizin bardağı hediye ettiğinizi hatırlar ve kendi içerisinde markanıza karşı pozitif duygular oluşmaya başlar. Eski kahve alışkanlığı artık markanızla geçireceği bir süreye dönüşmüş olur.

Baskılı seramik kupa asla çöpe atılmayacak, uzun süre kullanılabilecek bir ürün olduğu için de ayrı olarak çok değerlidir. Çay, kahve gibi alışkanlıkları olmayan insanlar bile promosyon seramik kupa bardak aldığı zaman bu ürünü saklar. İnsanlar promosyon seramik kupayı bazen kalem kabı olarak kullanır ve içerisine sevdiği kalemleri yerleştirirler. Bazen ise farklı içecekleri kupayı kullanarak içmek isteyebilirler.  

Promosyon bardak yukarıda saydığımız tüm sebeplerden ötürü çok önemli ve sevilen bir üründür. Promosyon seramik kupa bardak fiyatları, bardağın özelliğine ve yapılacak baskının türüne göre değişiklik gösterebilir. Promosyon seramik kupa biraz daha uygun fiyatlıyken porselen kupalar daha yüksek maliyetlerle üretilebilmektedir. Ürün üzerine gelen baskı da ayrı olarak çok önemlidir. Baskılı bardaklarda baskının kaç renkli olacağı veya boyutu fiyatı etkileyebilir. Bardağın tamamını kaplayacak bir logo baskısı yapmak isterseniz fiyat küçük baskılara göre daha yüksek gelebilir.

Sitemizde onlarca çeşit promosyon bardak görebilirsiniz. Bu bardaklar arasından seçiminizi yapabilir veya kendi istediğiniz kupa bardak modellerini bizimle paylaşarak fiyatlarınızı isteyebilirsiniz.