Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu

Promosyon Bardak Altlıkları

UV Eva Bardak Altı
Min. Sipariş 200
UV Baskılı Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Transfer Baskılı Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Taş Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Standart Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Sıvamalı Eva Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Serigraf Mantar Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Selefonlu Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Özel Kesim Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Ofset Mantar Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Mukavvalı Mantar Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Mukavva Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Mercekli Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Kutulu Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Frekanslı Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Deri Bardak Altı
Min. Sipariş 200
3D Bardak Altı
Min. Sipariş 200
 Metal Bardak Altı
Min. Sipariş 200
 Kontrplaklı Mantar Bardak Altı
Min. Sipariş 200
 Karton Bardak Altı
Min. Sipariş 200
Taş Bardak Altlığı
Min. Sipariş 200
Standart Bardak Altlığı
Min. Sipariş 200
Keçe Bardak Altlığı
Min. Sipariş 200
Bratislava Bardak Altlığı
Min. Sipariş 200
Stok 201
Ahşap Bardak Altı Seti
Min. Sipariş 200
4'lü Set Suni Deri Bardak Altlığı
Min. Sipariş 200
Stok 1779

Promosyon Bardak Altlığı Çeşitleri ve Fiyatları

Promosyon bardak altlığı, işletmelerin tanıtım amacıyla sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında öne çıkıyor. Logo, iletişim bilgileri veya pazarlama mesajları gibi özelleştirilmiş baskılarla donatılarak kullanılan firmalara özel logolu bardak altlığı, marka kimliğini yansıtarak etkili bir reklam aracı haline geliyor.

Promosyon Bardak Altlığı Modelleri

Geniş bir yelpazede sunulan çeşitli promosyon bardak altlığı ürünlerimizle sizlere çözüm odaklı ve estetik ürünler sunuyoruz. Her zevke ve ihtiyaca hitap eden bardak altlığı modellerimiz, markanızın tanıtımını güçlendirmeyi ve günlük yaşamda pratik bir kullanım sağlıyor. Sıklıkla tercih edilen bardak altlığı ürünlerimiz arasında öne çıkanları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • UV Baskılı Bardak Altlığı: Canlı renkler ve net baskılar sunan UV baskılı promosyon bardak altlığı, markanızı göz alıcı bir şekilde sergiliyor.

  • Taş Bardak Altı: Doğal taş malzemeden üretilen taş bardak altlığı promosyon ürünler, zarif ve şık görünümüyle, özellikle lüks markalar için ideal bir çözüm sağlıyor.

  • Serigraf Mantar Bardak Altlığı: Serigraf tekniği ile üretilen mantar altlıklar, dayanıklı ve kullanışlı yapılarıyla öne çıkıyor ve basit tasarımlarıyla etkileyici bir görünüm sunuyor.

  • Selefonlu Bardak Altı: Parlak ve şeffaf selefon kaplaması ile kaplanmış altlıklar, baskıyı koruyor. Uzun ömürlü ve temizliği kolay olan bardak altlıkları, promosyon porselen kupa, seramik bardak ve daha fazla ürün için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

  • Ahşap Bardak Altlığı: Doğal ve zarif bir görünümü beraberinde getiren ahşap bardak altlığı promosyon, sıcak dokusuyla öne çıkıyor. Markanızın tanıtımında doğal bir yaklaşım sergilemenizi mümkün kılan bu ürün, sürdürülebilir bir seçenek olmalarıyla da dikkat çekiyor.

Şirketiniz İçin En İyi Baskılı ve Logolu Bardak Altlığı Modelleri

Promosyon ürün yelpazemiz içerisinde bulunan logolu ve baskılı bardak altlığı modellerimiz, şık tasarımları ve yüksek kaliteli malzemeleriyle dikkat çekiyor. Logo, iletişim bilgileri ya da özel mesajlar gibi markaya özel talepler doğrultusunda baskılarla donatılan promosyon bardak altlığı çeşitleri, markanızın kimliğini yansıtma noktasında son derece önemli! 

Etkili bir reklam aracı olan logolu bardak altlığı modelleri, ofislerde ve evlerde sıkça kullanılıyor. Çok fazla tercih edilen bu ürünleri temin etmek, marka görünürlüğünü artırıyor. Kazanılan müşteri memnuniyeti de bonus! 

Gimel ekibi olarak benimsediğimiz uygun fiyat politikası sayesinde her bütçeye uygun promosyon bardak altlığı seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Şirketinizin marka tanıtımı için ideal olan bardak altlıklarına veya promosyon seramik kupa, porselen kupa gibi farklı ürünlere web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Promosyon Bardak Altlığı Fiyatları

İşletmelerin marka tanıtımı için etkili bir yöntem olan promosyon bardak altlığı fiyatları, aşağıda belirttiğimiz gibi birkaç önemli faktörden etkilenebiliyor. 

  • Bu hususlar arasında belki de en önemlisi; bardak altlığının malzemesidir. Üretim sırasında kaliteli bir malzeme seçimi yapmak, ürünün dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü açısından son derece büyük rol oynuyor. Ahşap, plastik, silikon gibi farklı malzemeler kıyaslandığında bardak altlığı ürünlerinin maliyetlerinde dalgalanmalar görülebilir. 

  • Baskı yöntemi ve tasarım karmaşıklığı, fiyatları etkileyen diğer unsurlar arasında yer alıyor. Ürünlere uygulanan baskılar, marka logosu ya da misyonunuza dair vermek istediğiniz mesajın net ve çarpıcı bir şekilde görünmesini sağlıyor. Söz konusu unsurlar kapsamında şunu söyleyebiliriz ki; talep ne kadar artar ve mükemmeliyetçilik duygusu ne kadar ön planda olursa, fiyatlar da yükselmiş oluyor. 

  • Sipariş miktarı, promosyon bardak altlığı fiyatları konusunda, bir diğer belirleyici husus olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle toplu siparişlerde birim fiyatların düşüş gösterdiğini söyleyebiliriz. Aslında bu, çoğu zaman işletmeler için daha ekonomik olabiliyor.  

Gimel ekibi olarak, siz değerli müşterilerimize, uygun fiyatlarla kaliteli bardak altlıkları ve tanıtım amaçlı kullanabileceğiniz birbirinden farklı ürünler sunuyoruz. Malzeme seçimi, baskı kalitesi ve sipariş miktarı gibi faktörleri dikkate alarak markanız için özelleştirilmiş fiyat teklifleri hazırlıyoruz. Satın almak istediğiniz toptan ürünler ile ilgili fiyat teklifi almak istiyorsanız; web sitemizi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Ürünü Olarak Bardak Altlığı Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Bardak altlığı, sadece soğuk ya da sıcak içecekler için değil; koruyucu ve dekoratif bir ürün olarak da talep ediliyor. Bardak altlığı promosyon ürünleri; firma tanıtımını yapmak, reklam amacı gütmek, özel günlerde hediye olarak dağıtmak ya da hatıra için saklamak gibi pek çok kullanım alanına sahip! 

Bardak altlıklarının promosyon olarak tercih edilmesi, marka bilinirliğini artırmak, müşteri sadakatini güçlendirmek ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için etkili bir yol sunuyor. Ürün mekânlarda kullanıldığında da reklam hedefini gerçekleştirmiş oluyor ve firmanın görünürlüğünü artırıyor. Dolayısıyla, promosyon bardak altlığı tanıtım amacıyla tercih edildiğinde, markanın tanıtımını yapmak ve müşteri ilişkilerini güçlendirmek kolaylaşıyor. 

Promosyon Bardak Altlığı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bardak altlığı satın alacağınız zaman, kullanım yerini ve tasarımı dikkate almaya özen göstermelisiniz. Bir örnek verecek olursak; ofislerde daha resmi ve şık tasarımlar tercih edilirken, evlerde daha renkli ve eğlenceli altlıklar daha uygun olabiliyor. Ve önemli bir nokta daha! Vereceğiniz yüksek adet siparişlerde promosyon bardak altlığı fiyatlarının daha uygun olacağını unutmamalısınız. 

İleriye dönük ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yüksek adetlerde sipariş vermek, maliyetleri düşürebiliyor ve uzun vadeli stoklama imkânı sağlayabiliyor. Promosyon bardak altlığı tasarımlarını hazırlarken, ürün sayfalarında bulunan ücretsiz şablonları kullanmak da son derece önemli bir rol oynuyor. Söz konusu şablonlar, tasarımı kolaylaştırıyor ve baskı kalitesini artırıyor. Ancak şablon içinde yer alan bilgilerin dikkatli bir şekilde okunması ve tasarımın yine aynı dikkatle hazırlanması gerekiyor. Bardak altlığı, promosyon kupa, seramik ve porselen kupalar ya da farklı kategoride promosyon ürünleri için Gimel web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Firmalara Özel Promosyon Bardak Altlığı Çeşitleri Gimel'de!

Gimel çatısı altında, işletmenizin reklamını yapabilmek ve müşteri sadakatini güçlendirmek adına ideal çözümler sunuyoruz. Bu çözümlerimizden biri de; özel promosyon bardak altlığı modelleri! İşletmenizin benzersiz kimliğini yansıtan, kullanışlı ve dikkat çekici ürünlerimizle markanızı her an göz önünde bulundurmanıza yardımcı oluyoruz.

Her bir altlık, bardağın estetik duruşuna yardımcı olmanın yanında üzerine basılan marka logosu veya mesajıyla müşterilerinize sürekli hatırlatıcı birer reklam aracı sunuyor. Günlük hayatta sıkça karşımıza çıkan bardak altlığı promosyon ürünleri, markanızın ismini gören müşterilerin firmanıza olan bağlılıklarını güçlendiriyor ve sadakatlerini artırıyor.

Müşterilerinize değer verdiğinizi göstermenin en etkili yollarından biri olan promosyon bardak altlıkları, hediye edildiğinde müşterilerinizde değerli olma duygusunu uyandırıyor. Bu açıdan düşünüldüğünde, söz konusu ürünlerin reklam amacıyla kullanılması sonucu, müşterilerin tekrarlayan alımlara yönlendirilmiş olduğunu söyleyebiliriz.

Gimel’de sunduğumuz birbirinden kaliteli promosyon bardak altlığı modelleri, her ihtiyaca ve bütçeye hitap ediyor. Eğer siz de işletmenizin değerini ve marka bilinirliğini artırmak istiyorsanız; web sitemiz üzerinden bardak altlığı satın alabilir ve müşterilerinize unutulmaz bir deneyim sunabilirsiniz. 

Whatsap Destek