Baskılı Promosyon Tükenmez Kalem Fiyatları | Gimel
Loading...

Tükenmez Kalem

Metal Kalemler
Metal Kalemler
İncele
Plastik Kalemler
Plastik Kalemler
İncele

Tükenmez Kalem

Markanızın ismine değer katmak istiyorsanız promosyon tükenmez kalem modellerimize göz atabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz ürünler yüksek kalitede ürünlerdir. Bu ürünlerden Premec tükenmez kalemler gibi bazı modelleri direk biz yurt dışından ithal ederek satmaktayız. Yüksek kalitede görebileceğiniz bu ürünlerin Türkiye'deki tek distribütörü Gimel'dir. Bu özel kalemlerimiz dışında sizin için farklı tedarikçilerden elde edilen geniş bir kalem modeli havuzu oluşturduk. Böylece Türkiye’de satılan birçok promosyon kalem modelini görebileceksiniz ve bu modeller arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Promosyon ürünleri arasında çok önemli bir yer tutan hediyelik kalem kategorisi için baskı çok önemli bir konudur. Biz her türlü kaleme baskı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yapılacak olan baskı markanıza değer katmakla kalmayacak, aynı zamanda kullanıcıların her gün logonuzla yüz yüze gelmesini sağlayacak. Baskılı tükenmez kalem, markanızı insanların aklına sokarak değerinizi arttırmanız için çok önemli bir yol diyebiliriz.

Promosyon baskılı tükenmez kalem günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Hemen hemen her türlü ofise gittiğinizde bu tip onlarca ürün görebilirsiniz. Bunun sebebi markaların bu konudaki bilincinin artmış olmasıdır. Logolu tükenmez kalem müşterilerinize dağıttığınız zaman ister kullanılsın isterse kullanılmasın bu ürünler masanın üzerinde, kalemlikte durmaya devam ediyor. Burada duran kalem hem tüm gün boyunca çevresindekilere logonuzu gösteriyor hem de ihtiyaç anında birisinin almasıyla markanız kullanan kişinin aklına kazınabiliyor. Bu nedenle kaliteli bir tükenmez kalemi promosyon ürünü olarak dağıttığınız zaman insanların ilgisini çekebilirsiniz. Ürün yeterince iyi olduğu zaman beraberinde talep de getirebilmektedir. Bu talep aslında kaleme değil, sizin markanıza olan talebi arttırmaktadır.

Promosyon tükenmez kalem fiyatları modellere göre oldukça değişkendir. 1-2TL gibi sayılardan başlayabilen bu kalemlerin fiyatları çok yüksek sayılara kadar çıkabilmektedir. Promosyon plastik tükenmez kalem modelleri, hammaddesi sebebiyle genellikle daha uygun fiyatlıdır. Promosyon metal tükenmez kalem modelleri ise yine aynı şekilde hammaddesinin maliyeti sebebiyle daha yüksek fiyatlarla satılabilmektedir. Bu ürünler fiyatlarıyla doğru orantılı olacak şekilde kaliteye sahiptir. Müşterinize metal bir kalem hediye etmenizle plastik bir kalem hediye etmeniz farklı olacaktır. Bunun dışında metal kalemler daha dayanıklı ve uzun ömürlü olabilmektedir.