Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu

Promosyon Powerbank

Xiaomi 22.5W Powerbank 10000 mAh
Min. Sipariş 50
ttec PowerSlim S 10.000mAh Powerbank
Min. Sipariş 50
Rubik’s Power Bank 4000mAh
Min. Sipariş 500
Rubik’s Power Bank 2500mAh
Min. Sipariş 500
Rubik's PowerBank 4000mAh
Min. Sipariş 500
Rubik's PowerBank 2500mAh
Min. Sipariş 500
Powerbank&Usb Özellikli Ajanda
Min. Sipariş 100
POWERBANK DEFTER 8000 MAH
Min. Sipariş 50
POWERBANK DEFTER 4000 MAH
Min. Sipariş 50
Stok 8
Powerbank 8000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 727
Powerbank 5000 mAh Organizer
Min. Sipariş 50
Stok 755
Powerbank 5000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 1229
Powerbank 5000 mAh Magsafe Organizer
Min. Sipariş 50
POWERBANK 10400 MAH
Min. Sipariş 50
Powerbank 10000 mAh Vantuzlu Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 3030
Powerbank 10000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 1842
Powerbank 10000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 2796
Powerbank 10000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 1686
Powerbank 10000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 1288
Powerbank 10000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 800
Powerbank 10000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 69
Powerbank 10000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 116
POWERBANK 10000 MAH
Min. Sipariş 50
Stok 2436
Powerbank 10.000 mAh Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 1446
POWER BANK 20000 mAh
Min. Sipariş 50
Stok 958
POWER BANK 10000 mAh
Min. Sipariş 50
Stok 1866
POWER BANK 10000 mAh
Min. Sipariş 50
Stok 7
POWER BANK 10000 mAh
Min. Sipariş 50
Stok 2354
Organizer Powerbank (Wireless)
Min. Sipariş 50
Stok 2
Led Logolu Powerbank - 10.000 mAh
Min. Sipariş 50
HUGO BOSS Powerbank No:1
Min. Sipariş 50
Deri Powerbank Set
Min. Sipariş 50
Stok 2000
8000 mAh Power Bank Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 822
8000 mAh Power Bank Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 34
7800 mAh Power Bank Mobil Şarj Cihazı
Min. Sipariş 50
Stok 254

Promosyon Powerbank Çeşitleri ve Fiyatları

Powerbank özellikle dışarıda olduğunuzda telefonunuzun şarjının bitmemesi için oldukça kullanışlıdır. Herkesin ihtiyaç duyabileceği bu taşınabilir promosyon powerbank cihazları, günlük yaşantınızda kolaylık sağlar.

Şirketiniz İçin En İyi Promosyon Powerbank Modelleri

Promosyon powerbank modelleri, taşıması kolay olmaları nedeniyle insanların günlük yaşamlarında sıklıkla yanlarında bulundurdukları ürünlerdir. Özellikle sürekli olarak telefon veya tablet kullanmak zorunda olan kişiler için, ani şarj bitmesi durumunda powerbank promosyon gerçek bir kurtarıcı olabilir.

Powerbank'ler; kullanılan malzeme, tasarım ve şarj kapasitesine göre çeşitlenirler. Metal malzeme kullanılan taşınabilir şarj cihazları, plastik malzemeden üretilenlere göre daha sağlam bir yapıya sahiptir. Diğer taraftan, plastik malzemeden üretilen powerbank'ler daha hafif ve ekonomik bir seçenek sunarlar. Ürünlerin üzerinde belirtilen 2600 mAh, 5000 mAh, 8000 mAh, 10400 mAh gibi değerler ise, cihazın şarj kapasitesini ifade eder. 

Bir powerbank ürünün bir telefonu kaç kez şarj edebileceğini bir örnek üzerinden açıklamak gerekirse; tipik bir akıllı telefonun batarya kapasitesi genellikle 1500 mAh ile 3000 mAh arasında değişir. Örneğin, eğer telefonunuzun batarya kapasitesi 2500 mAh ise, 10400 mAh kapasiteli bir powerbank, telefonunuzu genellikle 4 kez şarj edebilir.

Promosyon teknoloji ürünleri arasında yer alan powerbank modelleri, genellikle küçük boyutlarda tercih edilir. Bu tercihin temel nedeni ise, küçük boyutlu Powerbank ürünlerin daha kullanışlı olmaları ve her an karşılaşılabilecek şarj sorunlarına anında çözüm sunmalarıdır. Bu tip promosyon powerbank ürünleri, insanların telefon ve tabletlerini hareket halindeyken dahi kolaylıkla şarj etmelerini kolaylaştırır.

Baskılı ve Logolu Powerbank Modelleri

Günümüzde teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, iş ve kişisel yaşantımızdaki enerji ihtiyaçlarını karşılamak için hayati bir unsur haline geldi. Taşınabilir cihazlarımızın vazgeçilmezi olan promosyon powerbank çeşitleri, bu noktada enerji sorunlarına pratik çözümler sunarak günlük yaşantımızı kolaylaştırıyor. Ancak sıradan bir enerji kaynağı yerine markanızı öne çıkaran ve unutulmaz bir etki bırakan bir ürün tercih etmek istiyorsanız; promosyon usb bellek, mouse pad ya da baskılı ve logolu powerbank gibi etkili modeller, ideal bir seçenek olabilir.

  • Bireysel Dokunuşlar: Baskılı powerbank modelleri, marka logosu, slogan veya özel tasarımla kişiselleştirilebilir. Bu sayede markanın özgünlüğünü ve karakterini ön plana çıkarmak mümkün olur.


  • Çeşitli Şekiller ve Boyutlar: Logolu powerbank modelleri, sadece marka adınızın yer aldığı klasik tasarımlardan ziyade, farklı şekil ve boyutlarda bulunabilir. Bu çeşitlilik, markanızın tarzını ifade etmek için geniş bir alan elde etme imkânını sunar.


  • Kaliteli Malzeme Kullanımı: Bazı logo baskılı powerbank modelleri, standart plastik malzemenin ötesine geçerek ahşap, metal veya çevre dostu materyaller kullanabilir. Söz konusu kaliteli malzeme kullanımı, markanızın değerini ve aynı zamanda çevre duyarlılığınızı vurgular.


  • Teknolojiyle Bütünleşen Tasarımlar: Logolu powerbank'ler, estetik ve teknik özellikler açısından zengin seçeneklere sahiptir. Hızlı şarj, yüksek kapasite ve çoklu çıkış özellikleri ile teknoloji tutkunlarını tatmin eder.


  • Özel Günler İçin Hediye Seçenekleri: Özel günlerde ya da kurumsal etkinliklerde baskılı powerbank modelleri, hediye olarak tercih edilebilir. Bu tercih, alıcı üzerinde güçlü ve olumlu bir etki bırakmanın faydalı bir yoludur.

Özelleştirilebilir tasarımları ile baskılı ve logolu powerbank modelleri, farklı malzeme seçenekleri ve teknik özelliklerine sahiptir. Kullanıcılara sağlanan enerji kaynağı ile birlikte marka imajınızı da yükseltecek promosyon powerbank modellere ulaşmak için Gimel web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Promosyon Powerbank Fiyatları

Şirketler, müşterilerine kalıcı bir izlenim bırakmayı hedeflerken; etkili ve kullanışlı promosyon ürünleri tercih eder. Başarılı firmalar, müşteri potansiyelini artırmak ve güçlü bir marka imajı oluşturmak için promosyon powerbank gibi kaliteli ürün seçimiyle öne çıkarlar. Çünkü powerbank, tablet ve cep telefonları için ideal bir promosyon ürünü olarak değerlendirilir. Etkili ve kalıcı reklam için, powerbank promosyon verimli bir seçenektir.

Promosyon powerbank fiyatları, çeşitlenen özelliklere paralel olarak değişkenlik gösterir. Bu noktada; sağlam adımlarla ilerlemek isteyen firmalar, fiyat aralığı doğru bir şekilde belirlenmiş kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri tercih eder. 

Firmaların hizmetine sunulan promosyon powerbank ürünler, birbirinden farklı tasarımlarla ön plana çıkıyor. Hugo Boss, Ttec ve Xiaomi gibi farklı markaların ürettiği powerbank ürünlere Gimel web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Promosyon Ürünü Olarak Powerbank Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Promosyon powerbank, mevcut müşterilere armağan edildiğinde, bu eylem marka sadakatini güçlendirir ve bu sadakat sayesinde yeni müşteriler kazanmak mümkün olur. Özellikle fuarlar, açılışlar gibi etkinliklerde potansiyel müşterilere hediye edilen taşınabilir şarj depoları, markanızın geniş kitlelere ulaşmasına ve insanların zihinlerinde yer edinmesine yardımcı olarak yeni müşteri kazanmanıza olanak tanır. Ayrıca, firma çalışanlarına hediye olarak sunulan promosyon ürünleri, çalışanların şirket bağlılığını artırır. Çalışan motivasyonunu yükselterek genel çalışan performansına olumlu bir katkı sağlar.

Powerbank kullanmanın avantajlarına ek olarak; bu tür hediye stratejileri işletmenizin tanıtımını güçlendirir ve marka bilinirliğinizi artırır. Müşterilerinize kaliteli ve işlevsel bir hediye sunarak, markanızın güvenilirliğini pekiştirebilir. Uzun vadeli müşteri ilişkileri kurabilirsiniz. Ayrıca, promosyon powerbank stratejisi, müşterilerinizi memnun etmenin yanı sıra potansiyel müşterilere de çekici bir teklif sunarak yeni pazarlara ulaşmanıza olanak tanır. 

Promosyon Powerbank Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektronik cihazların hayatımızın her alanına entegre olmasıyla birlikte, taşınabilir şarj cihazlarına olan talep arttı. Powerbank, bu talebi karşılayan ve günümüzde oldukça popüler olan ürünler arasında yer alıyor. Ancak sorun şu ki; firmanızın bilinirliğini artırmak amacıyla powerbank satın almak istediğinizde; binlerce farklı seçenekle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek! Bu noktada promosyon powerbank satın alırken dikkate alınması gereken birkaç önemli faktörden söz etmekte fayda var. 

İlk olarak, müşterilere hediye edilecek olan powerbank promosyon ürünlerin kaliteli olmalarına dikkat etmelisiniz. Ardından, ürün için kullanılan malzemelerin titizlikle seçilmesi gerekir. Ürünlerin reklam ve tanıtım baskıları, en üst düzey baskı teknolojileri kullanılarak özenle hazırlanmalıdır.

Bir powerbank ürünün hızlı şarj özelliğine sahip olması, kullanıcı memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Promosyon powerbank ürünün, güç çıkış sayısının 2'den fazla olması ise, dikkat edilmesi gereken bir diğer özelliktir. Seçilen cihazların LED uyarı sistemine sahip olması ve şarj edilirken kullanıcıya bilgi veren göstergelere sahip olmasına da ayrıca dikkat edilmelidir.

Firmalara Özel Promosyon Powerbank Gimel'de!

Gimel web sitesi aracılığıyla, taşınabilir şarj cihazlarınızı baskılı ya da baskısız olarak uygun powerbank promosyon fiyat avantajlarından yararlanarak sipariş edebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler, hızlı teslimat seçeneğiyle birlikte hemen kargoya teslim edilir ve kısa sürede kapınıza kadar ulaştırılır. Satışa sunulan promosyon mouse pad, usb bellek ve powerbank gibi ürünler garanti kapsamındadır.

Markanızı bir adım öne taşımak için güçlü promosyon powerbank ürünlerini hemen online olarak sipariş edebilirsiniz. Unutulmaz marka deneyimleri yaratmak ve güçlü bağlar kurmak için profesyonel Gimel ekibi ile iletişime geçmeyi unutmayın!

Whatsap Destek