Logonuza Özel Baskılı Promosyon Porselen Kupa Çeşitleri | Gimel
Loading...

Porselen Kupa

Porselen Kupa

Promosyon kupa çok yaygın olarak kullanılan bir üründür. Özellikle çalışan insanlara dağıtarak markanızı insanlara tanıtabilir, markanıza kurumsal bir kimlik yaratabilirsiniz. Çoğu insan işe başlamadan önce kahve, çay içmek gibi alışkanlıklara sahiptir. Bu alışkanlığını herhangi bir bardak yerine kendi özel bardağını kullanarak devam ettirmek her insanın hoşuna gider. Siz müşterinize veya çalışanlarınıza hediye olarak kupa dağıttığınız zaman bu hediye onların çok hoşuna gidecek ve zevkle kullanacakları bir ürüne sahip olmuş olacaklardır. Promosyon kupalar çöpe atılmayacak, uzun süre kullanılacak bir ürün olduğu için ayrı olarak yüksek bir değere sahiptir.

Kupalar genel olarak seramik ve porselen şeklinde ikiye ayrılabilir. Seramik kupalar biraz daha uygun fiyatlı olurken porselen kupalar daha yüksek maliyetlerle üretilebilmektedir. Promosyon porselen kupa dağıtarak karşınızdaki insana değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Bu özel ürünü kullanan kişi hem markanızı sevecek hem de kendisini özel hissedecektir. Promosyon porselen kupa her gün bir kere veya daha fazla olacak şekilde kullanıma uygun bir ürün olduğu için çok önemlidir. Kupayı hediye ettiğiniz kişi, ürünü her kullanışında tekrar ve tekrar olacak şekilde markanızı hatırlayacak, markanızın değerli hediyeler veren ve tüketiciyi düşünen bir marka olduğunu benimseyecektir.

Kupa bardak, sıcak içecekleri içmek dışında farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir. Kimisi kalemlik olarak kullanmakta, kimisi ise farklı ürünlerini bardağın içerisinde saklayabilmektedir. Basit gibi görünen ama aslında birçok işlevi olan kupalar çok fazla fayda sağlayabilecek ve uygun fiyatlı promosyon ürünleri arasındadır.

Promosyon porselen kupalarda baskı oldukça önemlidir. Büyük ve renkli bir baskı fiyatı yükseltebilir ama aynı zamanda ürüne değer katar. Güzel ve renkli baskılı kupa daha dikkat çekici, daha sempatik bir ürün olabilir. Baskılı kupa bardağınız dikkat çekici ve sempatik olduğu zaman yalnızca ürünü kullanan kişiye değil, diğer insanlara da etki etmiş olursunuz. Örneğin bardağınız masanın üzerinde durduğu zaman odadaki herkes bu ürünü görecek, logonuz insanların alt benliğine geçerek kurumsal kimliğiniz güçlenmiş olacaktır.

Promosyon porselen kupa bardak modellerine sitemizden bakabilir, beğendiğiniz ürünler için bizimle iletişime geçerek fiyat talebinde bulunabilirsiniz.