Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu

Promosyon Usb Bellek

USB Hafıza Kartı Blokları
Min. Sipariş 500
Forma Şeklinde USB Bellek
Min. Sipariş 50
USB 3.0 Bellek 32 GB Metal Anahtarlık
Min. Sipariş 25
Stok 928
Powerbank&Usb Özellikli Ajanda
Min. Sipariş 100
Geri Dönüşümlü USB
Min. Sipariş 50
Çevre Dostu Kart USB Bellek
Min. Sipariş 50
CERRUTI 1881 USB Bellek No:2
Min. Sipariş 50
CERRUTI 1881 USB Bellek No:1
Min. Sipariş 50
Ahşap USB
Min. Sipariş 50

Ahşap USB

8 GB Şeffaf USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 1036
8 GB OTG Özellikli Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
8 GB Metal USB Bellek Touchpen
Min. Sipariş 25
Stok 70
8 GB Metal USB Bellek Anahtarlık
Min. Sipariş 25
Stok 247
8 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 178
8 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 367
8 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 859
8 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 729
8 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 609
8 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 580
8 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 662
8 GB Kristal USB Bellek
Min. Sipariş 25
8 GB Kristal USB Bellek
Min. Sipariş 25
8 GB Kristal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 11
8 GB Kristal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 177
8 GB Kartvizit USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 582
8 GB Kalem USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 515
8 GB Döner Mekanizmalı Alüminyum USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 1289
8 GB Döner Kapaklı USB Bellek (OTG Özellikli)
Min. Sipariş 25
Stok 110
8 GB Döner Kapaklı USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 3130
8 GB Döner Kapaklı USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 3723
8 GB Döner Kapaklı Metal Anahtarlık USB Bellek
Min. Sipariş 250
Stok 516
64 GB Rubber Işıklı USB Bellek
Min. Sipariş 50
64 GB Döner Kapaklı USB Bellek (OTG Özellikli)
Min. Sipariş 25
Stok 1376
64 GB Döner Kapaklı USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 2403
64 GB Döner Kapaklı USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 1818
64 GB Döner Kapaklı Metal Anahtarlık USB Bellek
Min. Sipariş 250
Stok 631
32 GB OTG Özellikli Kartvizit USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 992
32 GB Metal USB Bellek Touchpen
Min. Sipariş 25
32 GB Metal USB Bellek Anahtarlık
Min. Sipariş 25
Stok 293
32 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
32 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
32 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 84
32 GB METAL USB BELLEK
Min. Sipariş 25
32 GB Metal USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 220
32 GB Metal Renkli USB Bellek
Min. Sipariş 25
Stok 2508

Promosyon Usb Bellek Çeşitleri ve Fiyatları

Özel baskılı promosyon usb bellek çeşitli seçenekler sunan klasik ve pratik promosyon ürünleridir. Uzun süre kullanılabilir özellikleri sayesinde promosyon usb flash bellek, marka bilinirliğini artırmak için etkili ve güçlü bir tercihtir.

Şirketiniz İçin En İyi Promosyon Usb Bellek Modelleri

Şirketiniz için promosyon ürünleri usb çeşitleri, müşterilerinizin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak ve veri depolama konusunda pratik çözümler elde etmek amacıyla geniş bir yelpazede sunuluyor İşte, çeşitli avantajları beraberinde getirerek öne çıkan promosyon usb bellek modelleri!

  • Ahşap USB Bellek: Şık ve doğal bir tasarıma sahip, dayanıklı ahşap malzemeden üretilen bir veri depolama cihazı olan ahşap usb bellek, estetik görünümü ile öne çıkar. Ayrıca, kullanıcılar için işlevselliği ve görsel çekiciliği bir arada sunar.


  • Anahtarlık USB Bellek: Taşınabilir ve pratik bir veri depolama çözümü sunan, anahtarlık olarak kullanılabilen kompakt bir cihazdır. İşlevsel olması ve günlük yaşamda pratik kullanımı sayesinde kullanıcılara mobil veri depolama konforunu sağlar.


  • Şeffaf USB Bellek: Plastik malzemenin şeffaf tasarımı sayesinde içindeki teknolojiyi gösteren şeffaf kart usb bellek promosyon ürünü, işlevsellik arayan kullanıcılar için idealdir.


  • Geri Dönüşümlü USB:  Çevre dostu yaklaşımıyla öne çıkan, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen geri dönüşümlü bellek, çevre bilincine katkı sağlayarak, sürdürülebilir bir seçenek sunar.


  • Kartvizit USB Bellek: Geleneksel bir kartvizit formunu taşıyan, aynı zamanda içinde USB depolama kapasitesi bulunan bu promosyon usb bellek, bilgilerinizi paylaşmanın yanı sıra dijital veri depolama ihtiyacınızı da karşılar.


  • Kalem USB Bellek: Hem yazma hem de veri depolama ihtiyacını karşılayan, şık bir kalem görünümüyle dikkat çeken bu ürün, firmanız için son derece kullanışlı bir tercihtir.


  • Rubber Işıklı USB: Esnek ve dayanıklı kauçuk malzemesiyle kaplanmış, aynı zamanda entegre LED ışığına sahip bir USB bellektir. Karanlık ortamlarda ekstra aydınlatma sağlayan pratik bir çözümdür.


  • Döner Mekanizmalı USB Bellek: Yan taraftan dönebilen özel bir mekanizma ile tasarlanmış, kullanım kolaylığı sunan bir üründür. Bu pratik tasarım, USB konektörünü korurken aynı zamanda kullanıcılara hızlı ve kolay bir erişim imkânı sağlar.


  • OTG Özellikli Metal USB: Mobil cihazlar ile bilgisayarlar arasında veri paylaşımını sorunsuz bir hale getiren bu ürün, hem standart USB hem de OTG (On-The-Go) bağlantı seçenekleri sunar.

Logolu ve Baskılı Promosyon Flash Bellek Modelleri

İş ortaklarına, müşterilere veya potansiyel müşterilere verimli bir şekilde marka mesajınızı iletebilmeyi sağlayan logolu ve baskılı promosyon usb bellek modelleri, firmanızı önemli ölçüde temsil eder. Kullanıcıların günlük hayatta sıkça kullandığı promosyon powerbank ve usb bellek, markanızın her an akıllarında kalmasını sağlar. 

Farklı kapasitelerde ve tasarımlarda bulunan logolu promosyon usb bellek modelleri, şirketinizin kimliğini yansıtarak kurumsal imajınızı güçlendirir. Ayrıca, işlevsel ve pratik olmaları sayesinde alıcılar tarafından sıkça kullanılırlar, bu da marka bilinirliğinizin sürekli bir şekilde artmasına katkı sağlar.

Promosyon Usb Bellek Fiyatları

USB belleğin depolama kapasitesi, malzeme kalitesi, tasarım özellikleri ve üzerine uygulanan özel baskılar gibi etkenler; usb bellek promosyon fiyatları belirlenmesinde önemlidir. Genellikle daha yüksek depolama kapasitesine sahip promosyon usb bellek modelleri, fiyatlarına yansıyan ek avantajlar sunar. 

Ayrıca; malzeme kalitesi de çok önemlidir. Metal kasa, ahşap kaplama veya özel tasarımlar gibi detaylar usb promosyon fiyat üzerinde etkilidir. Marka logosu, slogan ya da tasarımların promosyon flash bellek üzerine uygulanmasıyla ilgili faktörler de maliyetlerin belirlenmesinde büyük etkiye sahiptir.

Promosyon Ürünü Olarak Usb Bellek Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

USB bellekler, herkesin günlük hayatta sıkça ihtiyaç duyduğu ve aktif olarak kullandığı ürünlerdir. Bu nedenle, alıcılar tarafından değerli ve kullanışlı kabul edilirler. Üzerine marka logosu, slogan veya özel tasarımların uygulanabileceği bir yüzeye sahip olan promosyon usb belle, firmanızın tanıtımını yapmak için etkili bir araçtır. Bu özel baskılar, alıcıların belleği kullanırken sürekli olarak firmanızı hatırlamalarını sağlar.

Geniş depolama kapasitelerine sahip olan promosyon usb bellek kullanıcılara önemli verilerini taşıma ve paylaşma olanağı sunar. Bu işlevsellik, promosyon ürününün uzun süre boyunca kullanılmasını sağlayarak marka sadakati oluşturabilir.

Promosyon Flash Bellek Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Promosyon flash bellek seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey; depolama kapasitesidir. Firmanızın logosu ya da diğer promosyon içerikleri kadar önemli olan veri depolama kapasitesi, alıcılar için pratik bir kullanım sunar. Yüksek kapasiteli usb bellek promosyon kullanıcılara daha fazla depolama alanı sağlayarak daha değerli bir promosyon ürünü haline gelebilir. Okuma-yazma hızı da bir diğer kritik faktördür; hızlı veri transferi, kullanıcı deneyimini artırır ve belleğin işlevselliğini güçlendirir.

Promosyon flash bellek seçerken USB bağlantı seçeneklerine dikkat etmek önemlidir. USB 3.0 gibi yüksek hızlı bağlantılar, veri transferini son derece hızlandırarak belleğin performansını belirgin şekilde artırır. Özellikle hassas verilerin depolandığı durumlarda güvenlik de kritik bir faktördür. Bu noktada, şifreleme veya parola koruması gibi güvenlik özellikleri, alıcıların verilerini daha güvenli bir şekilde saklamalarına olanak tanır.

Fiyat, dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli faktördür. Bütçeye uygun bir promosyon usb bellek ürünü seçmek, etkili bir pazarlama stratejisi için kritiktir. Fiyat/performans dengesi gözetilerek, kaliteli bir flash bellek seçimi yapmaya özen göstermelisiniz. Uygun maliyetli olmasının yanında; seçilen flash belleğin dayanıklılığı ve işlevselliği de göz önüne alınarak, uzun vadeli bir etki sağlanabilir.

Ek olarak; flash belleğin malzeme kalitesi ve tasarımını da göz önünde bulundurmalısınız. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş ve şık tasarımlara sahip olan promosyon usb bellek ürünler, markanızın kalitesini yansıtarak uzun ömürlü bir etki bırakabilir. Üzerine uygulanacak olan özel baskılar da marka kimliğinizi güçlendirecek önemli bir unsurdur. Bu nedenle; her bir kullanıcının günlük yaşantısına uygun, işlevsel ve estetik tasarıma sahip olan flash bellek seçmek, promosyonunuzun etkisini artırabilir.

Firmalara Özel Promosyon Usb Bellek Gimel'de!

Promosyon teknoloji ürünleri marka ve kurumların akıllarda kalıcı izler bırakmak ve müşteri ile çalışan bağlılığını artırmak için sıkça başvurduğu etkili araçlardan biridir. Markanızla özdeşleşmiş promosyon usb bellek ürünleri, adınızı geniş kitlelere duyurur ve tanınırlığınızı artırır. Çeşitli seçenekler arasından tercihinizi yaparak bu etkili yöntemden faydalanabilirsiniz. Örneğin, iş sahasınızla uyumlu bir ürün seçebileceğiniz gibi müşterilerinizin günlük yaşamlarında sıkça kullanabilecekleri pratik bir promosyon ürünü de tercih edebilirsiniz.

Veri depolama cihazlarından biri olan promosyon flash bellek, markanız için ideal bir ürün olabilir. Üzerinde firmanızın logosu veya sloganını taşıyan bir USB bellek seçerek müşterilerinize ve çalışanlarınıza hem iş hayatlarında hem de günlük yaşamlarında kullanabilecekleri işlevsel bir ürün sunabilirsiniz. 

Gimel web sitesinden satın alacağınız promosyon mouse pad, usb bellek ya da powerbank gibi ürünler, markanızı her zaman ve her yerde temsil eder ve tanınırlığınızı artırmanıza yardımcı olur.

Whatsap Destek