Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu

Gimel Webshop Hizmetinizde !

Sektörde 30 yıllık deneyim ve tecrübesi olan Gimel, teknolojik ürünlerden, tekstil ürünlerine, matbaa ürünlerinden markalı ürünlere kadar çok geniş bir ürün yelpazesiyle Tedarik Çözüm Ortağınız olmaya hazır!

Bizi Tercih Eden Markalar

Gimel, Türkiye'nin en büyük markalarının 30 yıldır güvendiği, 500’den fazla kurumsal şirketin promosyon ve tedarik ürünleri çözüm ortağı

Webshop ile neler yapabiliriz?

Zaman Ve Maddi Kazanç Elde Edin

Örneğin, konsolide sipariş seçeneği ile hem zamandan kazanç, hemde üretim için talep toplayarak avantajlı fiyatlar ile maddi kazançlar sağlanabilir. Bunu dönemsel kampanyalarla duyurarak, kullanıcılardan konsolide sipariş toplayıp, hem markaya hemde kullanıcılara fiyat avantajı sağlayabiliriz.

Güvenli Üyelik Sistemi

Üyelik sistemi bulunur. Üyelik ve yetkilendirmeye göre farklı ödeme seçenekleri de sunabiliriz. Örneğin, PO ileödeme.

Hızlı Ve Kolay Kategori Oluşturma

Lansman döneminde, lansmanla uyumlu ürünler için özel kategori açılır ve kullanıcılar bu kategoriye yönlendirilir.

Logolu Ürünleriniz İle Standardı Yakalayın

Logolu ürünlerin belli bir standardı olacak ve organizasyonunuzda kişisel seçimlerine göre farklı ürün tedarik edilemeyecektir. Böylece kurumsal standardizasyonu sağlayabileceğiz.

Bayinize Özel Kupon Veya Puan Tanımlayın

Örneğin sistemi bayiler kullanıyorsa, yıl sonunda siteden en çok alışveriş yapan bayiye veya en çok satış yapan bayiye; belirlenmiş birmiktar hesabına puan olarak işlenebilir.

Özelleştirilebilir Ve Geliştirilebilir

İlk başta bayi veya Merkez ofisi için başlayan sistem, uzun veya kısa vadede son kullanıcıya ulaşmak için revize edilebilir. Marka bağlılığını ve marka görünürlüğünü yükselterek popülerliği arttırarak “love brand” yolunda ilerleme sağlanabilir.

Gimel Webshop

Birçok farklı sektör ve iş türü için önemli avantajlar sunabilir ve daha rekabetçi olmanıza yardımcı olabilir.

Merkezi Yönetim ve Detaylı Takip

Firmanızın farklı ihtiyaçlarını tek bir yerden yönetme olanağı sunar. Bu, kaynakları ve verileri daha etkili bir şekilde izlemeniz ve yönetmeniz demektir. İşlemleri takip etme imkanı sunarken firmanızın işleyişi hakkında daha fazla içgörü elde edebilirsiniz.

İş Yükünün Azalması ve Raporlama

Otomasyon ve veri entegrasyonu, iş yükünü azaltır ve daha fazla işe odaklanmayı sağlar. Stratejik kararlar almanıza yardımcı olur ve firmanızın performansını daha iyi anlamanıza olanak tanır.

Maliyet Azaltma ve Yönetimi Kolaylığı

İş süreçlerini daha verimli hale getirip operasyonel karmaşıklığını azaltır ve düzenli bir şekilde yönetme olanağı sunar.

Kişiselleştirilmiş Online Alışveriş

Özel içerik ve tekliflerle, müşterilerinize kişiselleştirilmiş deneyimler sunarak, sadakatlerini ve satışları artırabilirsiniz. Kullanıcıların ürünleri veya hizmetleri kolay ve hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olur.

Detaylı Bilgi İçin ;

Whatsap Destek