Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu

Promosyon Çanta

Jüt Püsküllü Kozmetik Çanta
Min. Sipariş 250
Kanvas Kivi Portföy Makyaj Çantası
Min. Sipariş 250
Kanvas + Jüt Kozmetik Çanta
Min. Sipariş 250
Kanvas + Jüt Kozmetik Çanta
Min. Sipariş 250
Su Geçirmez Çanta No:3
Min. Sipariş 250
Su Geçirmez Çanta No:2
Min. Sipariş 250
Su Geçirmez Çanta No:1
Min. Sipariş 250
Stoklu Özel Üretim Sırt Çantası
Min. Sipariş 50
Soğutuculu Piknik Çantası No:2
Min. Sipariş 250
Soğutuculu Piknik Çantası No:1
Min. Sipariş 250
Soğutucu Şişe Kılıfı No:3
Min. Sipariş 250
Soğutucu Şişe Kılıfı No:2
Min. Sipariş 250
Soğutucu Şişe Kılıfı No:1
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:8
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:7
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:6
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:5
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:4
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:3
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:2
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:10
Min. Sipariş 250
Soğutucu Sırt Çantası No:1
Min. Sipariş 250

Promosyon Çanta Çeşitleri ve Fiyatları

Marka tanıtımını yapmak ve kurumsal imajını güçlendirmek isteyen firmalar için promosyon çanta ürünleri, kilit rol oynar. Firma logosu ya da sloganını taşıyan pratik ve işlevsel promosyonları hedef kitlenize dağıttığınızda, firmanızın akılda kalıcılığını belirgin bir şekilde artırabilirsiniz.

Şirketiniz İçin En İyi Promosyon Çanta Modelleri

Çeşitli kullanım alanlarına yönelik özel tasarlanmış promosyon çanta modelleri, marka tanıtımlarına etkili bir destek sunar. Şirket logolu çanta seçenekleri, şirket adınızı farklı ortamlara taşımanın yanı sıra hediye ettiğiniz kişilere verdiğiniz değeri de vurgular. 

Gimel ailesi olarak çeşitli promosyon çanta modellerini geniş bir yelpazede hizmetinize sunuyoruz. Resmi web sitemizde yer alan suni deri, sırt, notebook, laptop, ham bez, impertex, kanvas, seyahat, valiz, kozmetik ve bel çantaları gibi seçenekler, kaliteli tasarımlara sahip! Bu noktada tercih edeceğiniz promosyon çanta için, şirketinizin faaliyet alanını göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin, bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir firma için laptop çantaları, tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir işletme için ise promosyon bez çantalar ya da fuar çantaları ideal bir seçenek olabilir.

Yaratıcı ve işlevsel tasarımlarıyla öne çıkan promosyon sırt çantası, makyaj çantası, kalem, mouse pad ve benzer ürünler markanızın etkileyici bir şekilde tanıtılmasına katkı sağlar. Fonksiyonelliği ön planda tutan bu ürünler arasından kaliteli promosyon çanta seçeneklerini değerlendirmek, müşteri beğenisini kazanmanıza yardımcı olur. Ekonomik çeşitlilik sunan kategorimizdeki tüm çanta modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek, ihtiyacınıza en uygun seçeneği belirleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Baskılı ve Logolu Çanta Modelleri

Promosyon ürünlerin üzerine uygulanan özelleştirilmiş baskılar, markanızın kimliğini güçlendiren önemli bir unsurdur. Firmanızın adını öne çıkarmak ve kalıcı bir etki bırakmak için kişiselleştirilmiş kurumsal logo baskılı promosyon çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Kategorimizde bulunan çeşitli promosyon çantalar, logonuz ya da sloganınızı en kaliteli şekilde işleyerek markanızın öne çıkmasını sağlar.

Baskı tercihlerinizi belirlerken, ürün üzerinde tek bir noktadan veya farklı bölgelere özenle konumlandırılmış şekilde yapılacak işlemler arasında seçim yapabilirsiniz. Sunduğumuz yüksek kaliteli promosyon logolu çanta ürünleri için en uygun baskı tekniklerini kullanarak, seçtiğiniz ürünleri özelleştiriyoruz.

Firma tanıtımını baskılı çanta üzerinden gerçekleştirmek isteyen şirketlere geniş bir yelpazede renkli, renksiz ve nakışlı baskı seçenekleri sunuyoruz. Titizlikle hazırlanan promosyon çanta siparişlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde tarafınıza ulaştırarak markanızın etkisini geniş bir kitleye en etkili biçimde iletmenize yardımcı oluyoruz. 

Promosyon Çanta Fiyatları

Çeşitli model ve malzeme özellikleri nedeniyle, seçtiğiniz ürünlere bağlı olarak promosyon çanta fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bu çanta fiyatları, ürünün sunduğu çözümlere, boyutuna, kalitesine ve modeline göre belirlenir. Ayrıca, istediğiniz ürünleri kişiselleştirmek için seçtiğiniz baskı türüne göre de ödemeniz gereken ücrette farklılık olabilir.

Kategorimizde, her bütçeye uygun ve şık promosyon çanta modelleri bulunmaktadır. Seçiminizi yaparken, çanta ölçüsü, renk seçeneği, baskı yöntemi, baskı türü ve adet gibi faktörleri dikkate alabilirsiniz. Şirketinizin tanıtım bütçesine uygun bir promosyon çanta bulmak için Gimel web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

Promosyon Ürünü Olarak Çanta Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Şirketlerin sıkça tercih ettiği promosyon çantalar, işlevsellikleri ile dikkat çeker ve etkili bir reklam aracı olma potansiyeline sahiptir. Farklı tasarım ve işlevselliğe sahip olan promosyon çanta modelleri, günlük hayatta kolaylık sağlayan düzenleyici özellikleriyle öne çıkar. Kullanıcılar tarafından ihtiyaç duyulan bir ürün olarak değerlendirilir. Hedef kitlenizin taleplerine uygun promosyon çantalar, özel baskılarla kişiselleştirildiğinde marka tanıtımınız için etkili bir araç haline gelir.

Şirket bilinirliğinizi artırmak ve yeni müşteriler kazanmak amacıyla uygulayacağınız reklam stratejilerinde, promosyon ürünleri dağıtımı son derece kritik bir rol oynar. Bu dağıtımlar, potansiyel müşterilere hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Gimel kategorisinde alan geniş ürün yelpazesini inceleyerek, kurumsal kimliğinizi destekleyecek ve tanıtımınızı en etkili şekilde gerçekleştirecek promosyon çanta modellerini keşfedebilirsiniz.

Promosyon Çanta Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dikkatlice düşünülmüş bir promosyon çanta seçimi, işletmenin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlar. İşte, marka bilinirliğini artırmak için büyük öneme sahip olan promosyon çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar!

  • İşletmeler, hedef kitlelerine uygun, uygun fiyatlı, kaliteli ve özelleştirilmiş promosyon çantalar seçerek marka imajını güçlendirebilirler. Çanta seçimi, işletmenin amacına ve pazarlama stratejisine uygun olmalıdır.


  • Firmalar, promosyon çantası seçiminde öncelikle amacını belirlemelidir. Hangi etkinlik veya kampanya için çanta dağıtımı yapılacak, hangi hedef kitlenin ilgisini çekecek? Bu soruların cevapları, çanta boyutu, tasarımı, malzeme ve renk seçimini belirlemede yardımcı olacaktır.


  • Çanta seçiminde malzeme kalitesi de son derece önemlidir. Dayanıklı, sağlam ve kullanışlı çantalar, hedef kitlenizin tekrar tekrar kullanmasını sağlar. Bu durum, marka tanınırlığının artmasına katkı sağlar.


  • Promosyon çantalar, alıcıların günlük işlerini kolaylaştırmak amacıyla işlevsel bir şekilde tasarlanmalıdır. Örneğin, bir alışveriş çantası sadece kullanımı kolay olmakla kalmaz. Aynı zamanda dayanıklılığı ve sağlamlığıyla da öne çıkmalıdır. Spor çantaları ise, içerisinde yeterli alan sunarak alıcının spor ekipmanlarını rahatça taşımasını sağlamalıdır.


  • Promosyon çantalarının üretim aşamalarında çevre dostu yaklaşım, marka değerini artıran önemli bir unsurdur. Malzeme seçiminden üretim sürecine kadar olan her adımda çevre dostu bir üretim süreci benimsemek, işletmenin çevre dostu kimliğini vurgulayarak çevre bilincine sahip tüketicilerin ilgisini çekecektir.


  • Satın alacağınız çantalarının estetik tasarımı, markanızın veya işletmenizin karakterini doğru bir şekilde yansıtmalıdır. Tasarımın içerisinde marka logosu, ismi gibi tanıtıcı öğeler bulunmalıdır. Ek olarak; çanta rengi ve kullanılan malzeme, markanızın kimliğiyle uyumlu olmalıdır.


  • Bütçe dostu promosyon çanta markanızın ekonomik çerçevesini aşmadan etkileyici ve işlevsel bir tanıtım aracı sunar. Bütçenin, çantanın tasarımındaki detayları, kullanılan malzemelerin kalitesini ve çantanın sağladığı pratik özellikleri belirlemedeki etkisi büyük önem taşır. Bu nedenle, ekonomik bir yaklaşım benimsemeye özen göstermelisiniz.

Minimum sipariş miktarı, teslimat süresi, fiyat, kullanım amacı, hedef kitle ve çanta tasarımı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak, etkili bir promosyon çanta seçimi yapmalısınız. Titizlikle yapılacak bir çanta seçimi, işletmenizin hedef kitleye ulaşmasına ve marka değerini artırmasına yardımcı olacaktır.

Firmalara Özel Promosyon Çantalar Gimel'de!

Kurumsal şirketler, iş gücüne ve müşteri tabanına sundukları promosyon bez çanta gibi ürünler sayesinde, hem kalıcı reklam stratejilerini sürdürüyor hem de rakiplerine karşı farklılık yaratıyorlar. Bu noktada Gimel ailesi olarak, çeşitli renk ve model seçenekleriyle öne çıkan promosyon çanta modellerini siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyor. Firmanızın imajını güçlendirmeye ve hatırlanabilirliğini artırmaya katkıda bulunuyoruz.

Gimel'in estetik ve işlevsel promosyon çantalarını keşfetmek ve hemen sipariş vermek için web sitesini adresini ziyaret edin! Marka deneyiminizi maksimize etmek için dilediğiniz promosyon çanta modelleri arasından seçiminizi yapın!

Whatsap Destek