Baskılı Promosyon Şapka Fiyatları ve Modelleri | Gimel
Loading...

Şapka

Şapka

Promosyon şapka hemen hemen her insanın gerektiği zaman kullanması nedeniyle oldukça özel bir üründür. Bu ürünü müşterilerinize veya çalışanlarınıza dağıttığınız zaman güzel bir baskı yaptırdığınız takdirde kullanılacağına emin olabilirsiniz.

Sitemizde farklı promosyon şapka modelleri görebilirsiniz. Gördüğünüz şapkalar farklı kumaşlardan, farklı kalitelerden üretilebilmektedir. Gördüğünüz modeller dışında sizin özel promosyon logolu şapka modeli isteğiniz olursa bu konuda da yardımcı olabiliriz. İstediğiniz şekilde promosyon şapka imalatı yapma imkanımız bulunmaktadır. Sizin için kapsamlı bir araştırma yaparak en uygun üreticiyi bulmakta ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Promosyon ürünleri arasında şapkanın değerini arttıran bir başka konu ise konumudur. Kafamıza taktığımız bu ürün insanlarla iletişim kurduğumuzda, konuştuğumuzda, sokakta gezdiğimizde veya herhangi bir yerde bulunduğumuzda vücudumuzun en üst kısmında konumlanarak insanların ilk gördüğü şey olmaktadır. Bu nedenle oldukça dikkat çeken şapka promosyon olarak markanız için fazlasıyla etkili bir reklam yöntemidir diyebiliriz.

Özel baskılı şapka seçiminde markanızın kolay görünebilecek büyük bir logosunu kullanmanızı önermekteyiz. Promosyon şapkaları baskısız yapmak markanız için çok fazla katkı yaratmayacaktır. İnsanlar şapkanın üzerinde markanızın logosunu gördükçe sizi hatırlayacak, markanızın değeri artacaktır. Bu ürünü kullanan kişi şapkanızı beraberinde ne kadar fazla yere götürürse o kadar fazla insan logonuzu görecek, siz ekstra bir ücret ödemeden reklamınız yapılmaya devam edecektir.

Promosyon şapka fiyatları kalitesine göre değişebilmektedir. Düşük kalitede şapkaları çok uygun fiyatlarla satın alma imkânına sahip olabilirken yüksek kalitedeki şapkalar için biraz daha fazla para harcamanız gerekebilir. Bunun dışında şapkanıza baskı veya nakış yapmak gibi seçenekleriniz bulunmaktadır. Nakış genel olarak baskıya göre daha dayanıklıdır ancak stoklu ürünler üzerine nakış yapma imkanı bulunmamaktadır. Şapkalarınızı hızlı bir şekilde tedarik etmek isterseniz üretim yapmak yerine stoklu şapkalarımıza baskı yaparak size sunmamız daha iyi bir alternatif olabilir. 

Özetle Şapka promosyon olarak maliyet açısından düşük, ancak markanızın yaygın bir kitle arasındaki görünürlüğünü artırmak için mükemmel bir promosyon ürünüdür.

Tam olarak nasıl bir promosyon şapka aradığınızdan emin değil misiniz? Farklı stil ve renklerde promosyon şapka seçeneğiniz var. Hemen bize yazın size yardımcı olalım: info@gimelltd.com