Promosyon Anahtarlık Fiyatları için Hemen Teklif Al | Gimel
Loading...

Anahtarlık

Anahtarlık

Promosyon anahtarlık promosyon ürünleri arasındaki uygun fiyatlı seçeneklerden biridir. Yüksek bir miktarda para harcamadan markanıza özel logo baskılı anahtarlık yaptırabilir ve bu promosyon anahtarlıkları daha sonra müşterilerinize dağıtabilirsiniz. Eski anahtarlıklarını değiştirmek isteyen müşterileriniz hediyenizi çok beğenecek ve seve seve bu ürünü kullanacaktır. Promosyon anahtarlık tüm pazarlama kampanyaları için pratik, dekoratif, düşük maliyetli promosyon reklam öğeleridir. Marka bilinirliğini artırmak isteyen her büyüklükte işletme arasında popülerdir ve fotoğraflar, logolar ve iletişim bilgileriyle kişiselleştirilirebilmesi onları ideal kurumsal hediyeler yapar. Maksimum etki için ticari fuarlarda, etkinliklerde ve sergilerde promosyon anahtarlık dağıtın.

Promosyon hediyelik anahtarlık yüzlerce farklı şekilde yapılabilmektedir. Bu modeller arasında en yaygınları; promosyon metal anahtarlık, promosyon silikon anahtarlık, promosyon purjör anahtarlık, promosyon kauçuk anahtarlık, promosyon kalem anahtarlık, promosyon plastik anahtarlık, promosyon kumaş anahtarlık, promosyon metre anahtarlık, deri anahtarlık ve plastik anahtarlıklardır.

Promosyon metal anahtarlıklar çok şık bir hediye örneğidir. Metalin üzerine lazer baskıyla özel isim, logo gibi baskılar yapılabilir. Bu sayede markanıza kurumsal bir kimlik kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda insanların markanızla ilgili algısını da güçlendirmiş olursunuz.

Sitemizde onlarca farklı promosyon anahtarlık çeşitleri görebilirsiniz. Bu modeller arasından metal, kauçuk, baskılı, baskısız istediğiniz şekildeki ürünü seçip bu ürünle ilgili bizden fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz kendi özel tasarımınızı bizimle paylaşabilir, markanıza özel baskılı anahtarlık imalatı da yaptırabilirsiniz.

Promosyon anahtarlık modelleri arasında metal anahtarlıklar dışında deri ürünler de çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Deri anahtarlıklar çok şık bir hediye türüdür. Bu hediyeyi alan müşterileriniz kendisini özel hissedecek ve markanıza karşı hissettiği pozitif yöndeki duyguları güçlenecektir. Deri anahtarlıklar aynı zamanda baskı için de çok uygun bir üründür. Markanızın logosunu belirteceğiniz pantone renginde basarak kurumsal kimliğinizi bire bir yansıtabilirsiniz.

Promosyon anahtarlık fiyatları genel olarak oldukça uygundur diyebiliriz. Promosyon ürünü satın almayı düşünen her şirket rahatlıkla bütçesine uygun bir promosyon anahtarlık bulabilir.