Promosyon Kalem Seti Modelleri ve Fiyatlarına Hemen Göz Atın | Gimel
Loading...

Kalem Seti

Kalem Seti

Kalem günümüzde en sık kullandığımız ürünlerden birisidir. Küçük yaşlardayken okulda kullandığımız, büyüdüğümüzde ise genelde iş hayatında çok sık kullandığımız bir üründür. İş hayatında ihtiyacımız olmasa bile bu ürüne sık sık ihtiyaç duyarız. Mesela evde market alışveriş listesini yaparken, unutmamamız gereken önemli bir işimizi not alırken, resim çizerken, bir yeri işaretlemek istediğimizde kalem kullanabiliriz.

Kalem günlük hayatımızın her noktasında ihtiyacımız olan bir ürün olduğu için promosyon sektöründe ayrı ve önemli bir yeri vardır. Tüm promosyon ürünleri arasında en çok kullanılan ürünün kalemler olduğunu söyleyebiliriz.

Kalemlerin bir başka özelliği ise binlerce farklı model seçeneği olmasıdır. Bazı kalemler çok uygun fiyatlarda basit modellerden oluşmaktadır. Bu tip kalemleri on binlerce adet yaptırıp sınırsız sayıda müşterinize ulaşabilirsiniz. Adınızı her yerde duyurmak açısından oldukça avantajlı bir seçim yapmış olursunuz. Bazen de tam tersi şekilde yüksek fiyatlı ve oldukça kaliteli kalemler tercih edilmektedir. Bu tip kalemleri önem verdiğiniz, kendisini değerli hissettirmek istediğiniz sınırlı sayıdaki özel müşterinize dağıtabilirsiniz. Hem düşük fiyatlı bir üründen çok yüksek adetlerde alma imkanı olduğu için hem de yüksek fiyatlı kaliteli bir ürünü sınırlı sayıda değer verdiğiniz özel müşterilerinize dağıtabileceğiniz için kalemlerin ayrı bir önemi vardır.

Üst düzey, değer verdiğiniz müşterileriniz için özel olarak promosyon kalem seti kullanmanızı tavsiye ederiz. Promosyon kalemlerde set kullandığınız zaman hediyeniz çok daha şık ve zarif görünmektedir. Hediyeyi alan kişinin seti gördüğü zaman hissedeceği duygu, tek bir kaleme göre çok daha güçlüdür. Bu da markanızın daha çok sevilmesini sağlar.

Markanıza değer katmak konusunda en önemlisi kuşkusuz yapılacak baskıdır. Baskılı kalem konusunda renkli ve göze güzel görünecek bir logo kullanmanızı öneriyoruz. Genellikle kalemin klipsi üzerine basılan logolar her açıdan görünebildiği için markanızın düşük bir fiyata çok fazla insana reklamını yapmak anlamına gelmektedir.

Promosyon kalem setleri fiyatları, sette kullanılan kalemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı promosyon kalem setleri uygun fiyatlıyken bazıları ise yüksek fiyatlarda ve şirketlerin CEO’larına yakışacak düzeyde kalitelidir. Sitemizde her türlü kalem seti modelini görebilirsiniz. Bu ürünlerden beğendikleriniz için bize mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Kısa bir zaman içerisinde satış elemanlarımız size ulaşarak fiyatlarımızı paylaşacaktır.