Promosyon Kupa Bardak Fiyatları | Gimel
Loading...

Termos&Kupa

Termos&Kupa

Promosyon kupa insanlar ister evine götürsün isterse ofisinde bıraksın her gün bu ürünü kullanmaya devam ettiği için çok tercih edilen promosyon üründür. Ne zaman canları kahve çekse sizin onlara hediye ettiğiniz promosyon kupa bardak akıllarına gelir. Promosyon bardak çıkardıkları zaman bu ürünü sizin hediye ettiğinizi hatırlarlar ve markanıza karşı sempatileri artar. Bu durum ürünün her kullanımında artar. Sizin sayenizde insanlar diğerleri gibi rastgele bir kupa kullanmak yerine sizin o kişiye özel olarak hediye ettiğiniz baskılı kupayı çıkarırlar ve kendilerini değerli hissederler.

Baskılı bardak bazı insanlar tarafından farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir. Mesela çay veya kahve tüketmeyen bir kişi hediye ettiğiniz bardağı kalemlik olarak kullanabilir. Bu durumda promosyon kupa bardak kullanım amacından farklı bir amaçla kullanmış bile olsa promosyon ürününüzün faydası devam edecektir. Hatta katlanarak artmış olacaktır; çünkü bütün gün masanın üzerinde duran promosyon logolu kupa, sizin ürünü hediye ettiğiniz kişiye ve çevresindekilere logonuzu sergileyecektir. Bu ürünü kullanan kişi yalnızca çay ve kahve içtiği zamanlarda değil, bütün gün boyunca baskılı kupa üzerinde markanızı görecek ve hatırlayacaktır.

Promosyon kupa bardak fiyatları ürünün yapıldığı hammaddeye göre değişiklik gösterebilmektedir. En çok tercih edilenler promosyon porselen kupa ve promosyon seramik kupa modelleridir. Bu ürünleri uzun yıllar boyunca eskimeden ve sağlığınız için hiçbir tehdit yaratmayacak şekilde kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde porselen ve seramik olmak üzere onlarca ürün bulunmaktadır. Düşük adetlerde satın almayı düşünüyorsanız bu modeller arasından dilediğiniz ürünü seçip kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Yüksek adetlerde satın almayı düşünürseniz bu modeller dışında istediğiniz özel tasarımı yapabilir, markanıza özel kupanızı hazırlayabiliriz. Promosyon porselen kupa ve promosyon seramik kupa modellerimizi hemen keşfedin. Hangisi seçerseniz seçin, kupa bardak promosyon olarak pazarlama mesajlarını iletmenin ve yeni satış fırsatları oluşturmanın kanıtlanmış bir yoludur!