Baskılı Promosyon Çakmak Fiyatları | Gimel
Loading...

Çakmak

Çakmak

Promosyon çakmak küçük olması, özellikle sigara içen insanlar tarafından çok fazla ihtiyaç duyulması, farklı modeller ile ilgi çekilebilir yapılması ve insanlar tarafından sürekli yanlarında taşınması nedeniyle popüler bir promosyon ürünüdür.  Çakmak promosyon olarak tüketicinin üzerinde taşındığı zaman değeri oldukça artar. Taşıyan kişi her gün, üzerinde sizin markanızın logosu baskılı çakmak görür ve ürünü yanına aldığı zaman markanızla iletişime geçmiş olur. Çakmağınızı sevdiği zaman, kendi eşyası olarak görüp kullandığı zaman bu duyguları markanıza da yansır. Markanıza karşı bir sevgi duygusu beslemeye başlamış olur.

Bunun dışında promosyon çakmak sosyal bir ortamda cebinden çıkıp masaya bırakıldığı zaman sizin için ücretsiz bir reklama başlamış olur diyebiliriz. Çevresindeki herkes markanızı ve logonuzu görür. İster istemez markanızın düşünülmesini sağlarsınız. Bir sonraki etkinliğinizde promosyon çakmak vermekten çekinmeyin! Müşteriler, belirli bir durumda ihtiyaç duydukları takdirde çakmaklara sahip olmayı severler. 

Promosyon çakmak baskı konusunda çok rahat ve baskıya uygun bir üründür. Geniş ve düz bir yüzeyi olduğu için promosyon baskılı çakmak hemen hemen tüm markalar tarafından kullanılmaktadır. Renkli bir baskı çakmağınızın dikkat çekici ve güzel olmasını sağlayabilir.

Promosyon çakmak fiyatları diğer ürünlere göre oldukça uygundur. Kitleniz için mükemmel ve bütçenize en uygun promosyon çakmak seçiminde yardımcı olması için hemen müşteri hizmetleri ekibimize yazıp teklif alabilirsiniz: info@gimelltd.com