Baskılı Promosyon Tişört Fiyatları İçin Teklif Alın | Gimel
Loading...

T-Shirt

T-Shirt

Promosyon tişört logonuzu tanıtmak ve marka bilinirliği oluşturmak için etkili bir yoldur. Bu sayfada hareket halindeyken işinizi tanıtmak için etkinliklerde verilen ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi promosyon logolu shirt bulacaksınız. Promosyon t-shirt kaliteli yapıldığı durumlarda insanların çok hoşuna gidebilmektedir. Yeni bir ürün alan kişi bu kıyafetini her an her yerde giymek isteyebilir. Böylece üzerinde firma logolu tişört bulunan kişi tüm gezdiği yerlerde markanızın ücretsiz reklamını yapmış olur. Bunu yaparken de rahatsızlık duymak yerine tam tersi olarak giyebileceği bir ürünü ücretsiz olarak aldığı için size karşı bir sevgi bağı kurabilir. Tabi bu durumun öncelikli kurallarından biri kalitedir. 

Sitemizdeki promosyon tişört ürünlerinin her biri yüksek kalitede yapılmıştır. Alerji, kaşıntı, terletme gibi durumların oluşmaması için deriyle temasa uygun kumaş ve materyaller kullanılmıştır. Ayrıca sizin talebinize özel olarak farklı kumaş ve materyallerden de üretim yapabilmekteyiz. Dilerseniz hazır modellerimizden, stoklu ürünlerimizden seçim yaparak hızlı bir şekilde baskılı t-shirt alabilirsiniz veya istediğiniz özel bir tasarım var ise ona göre tam aradığınız ürünü sizin için dikebiliriz.  

Kurumsal baskılı tişört için baskı en önemli detaylardan birisidir. Baskısız bir promosyon ürünün markanıza değer katma konusunda hiçbir anlamı yoktur. Örneğin baskılı promosyon tişört yaptırdığınız zaman markanızın ismi bu ürünü giyen kişiyle beraber görünmeye, yayılmaya ve insanların bilinçaltına girmeye devam edecektir. İyi kalitede bir baskı kıyafetinizin dikkat çekici özelliklerinden birisi olabilir. Baskıda logonuzu kullanmanız çok önemlidir. Logonuzun yanında dilerseniz markanızla ilgili bir slogan, bilgilendirme yazısı, görsel veya benzer bir öğe kullanabilirsiniz.

Firma logolu tişört fiyatları yapılan baskıya, ürün adedine ve kullanılan kumaşların kalitesine göre değişebilmektedir. Biz, ürünün kalitesini düşürmemek adına hiçbir zaman düşük kalitede bir kumaş kullanmamanızı öneriyoruz. Unutmamak gereken en önemli olaylardan birisi genel olarak promosyon ürünlerinin kullanıldığı zaman etkili olduğudur. Ucuz bir fiyat alabilmek adına kullanılmayacak bir promosyon tişört almanın pek bir anlamı yoktur. İnsanlar ürünü sevdiği zaman kendi istekleriyle giyerek sizin markanıza değer katacaktır.

İnsanların daha fazla kullanacağı bir promosyon tişört almak istiyorsanız bu ürünü özelleştirmek işinize yarayabilir. Farklı bir tasarım, markanıza özgü bir görsel baskı veya benzer bir değişiklik ile ürününüzü dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Böylece daha fazla kullanılacak ve ilgi çekecektir. V yaka ve polo yaka promosyon tişört fiyatları için hemen bizi arayın : 0212 269 0345

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi promosyon tişört boyutları mevcuttur?
XS - 5XL arasında değişir. Ayrıca seçim yapabileceğiniz erkek ve kadın stilleri bulacaksınız. Doğru boyutu sipariş ettiğinizden emin olmak için boyut grafiğimize göz atmanızı öneririz.

Tişörtlerin arkasına ve önüne baskı mümkün mü?
Tişörtlerin hem arka hem de ön tarafına baskı yaptırabilirsiniz.