Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu
0 yorum

Premec - Pigra Jel Kalem GML-C0090

Marka : Gimel
Ürün Kodu: GML-C0090
Stok Adeti: 10000

Minimum Sipariş Adedi: 100

Stoklar ve fiyatlar anlık değişkenlik gösterebilir. Baskı dahil net alış fiyatlarınız ve güncel stok için teklif isteyiniz.

Açıklama

Pigra, İtalya'da yüksek kalitede üretim yapan bir kalem markasıdır. Promosyon jel kalemler, basit, işlevsel ve estetik tasarımıyla, özellikle fuarlar ve çeşitli etkinliklerde dağıtılmak üzere mükemmel bir promosyon ürünüdür. Yüksek yazım kalitesi sunan JEL refill içeriği, Pigra'nın tercih edilme sebeplerinden sadece biridir.


Geri dönüşümlü ABS plastikten üretilmiştir.

Avrupa Birliği sağlık standartlarına uygun olarak üretilen bu kalemler, geri dönüşümlü ABS plastikten yapılmış olup, doğada çözünebilen biyoplastik içermektedir.


Pigra, Uzakdoğu’da üretilen ürünlere karşı dayanıklı bir alternatiftir. Sıkça rastlanan klips kırılması veya mürekkep akması gibi problemleri yaşatmayan bu ürün, ilgili test belgeleriyle kalitesini kanıtlamıştır.


25.000 adet ve üzeri siparişler için, kalemin gövde ve klips renkleri müşteri isteğine göre özelleştirilebilir ve özel Pantone renkleriyle üretim yapılabilir.

Refil rengi olarak mavi veya siyah seçenekleri sunulmaktadır.


Pigra jel kalemler, kurumsal etkinlikler, fuarlar ve özel etkinlikler için harika bir promosyon ürünü olarak sunulur. Kurumsal kimliğinizi yansıtan renkler ve logo ile tasarlanabilen bu kalemlerle markanızın görünürlüğünü artırın ve müşterilerinizin veya çalışanlarınızın günlük yaşamlarında yer edinin.

Yorumlar (0)

Puan
0 yorum
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Whatsap Destek