Teklif Listesi

Teklif Listeniz Boş

Henüz teklif listenizde ürün yok Gimel'de mevcut binlerce ürünü keşfedin ve teklif listenize kolayca ekleyin.

Hemen Teklif Al
Menu
0 yorum

Net Zero Cup Siyah GML-C8838

Marka : Gimel
Ürün Kodu: GML-C8838

Minimum Sipariş Adedi: 25

Stoklar ve fiyatlar anlık değişkenlik gösterebilir. Baskı dahil net alış fiyatlarınız ve güncel stok için teklif isteyiniz.

Açıklama

Almanya menşeli bitkisel ham maddeden Türkiye’de üretilen Net Zero Cup tasarımları, tek kullanımlık plastik atıklarının yanı sıra havadaki karbondioksit emisyonlarını da azaltıyor (bardak başına ortalama 350 gram) ve düşük karbonlu döngüsel ekonomiyi destekliyor.

%99’a yakın bitki bazlı (şeker kamışı) yapısı sayesinde sürdürülebilir ve dönüştürülebilir bir nitelik kazanan Net Zero Cup ürünlerinin her biri için üretim sürecinden kaynaklı karbondioksit salınımını elimine etmek üzere Ege Orman Vakfı iş birliğiyle bir fidan dikiliyor.

Yolda, iş yerinde, seyahatte ve çeşitli aktiviteler sırasında rutinlerinizi sorumluluk bilinciyle sürdürmenizi sağlayacak Net Zero Cup’lar 420 ml boyutunda.

Bulaşık makinasında yıkanabilir. BPA, melamine ve formaldehit içermez.

Sürdürülebilirlik

Nette sıfır” anlamına gelen “net zero”, günlük yaşam faaliyetlerinin sonucunda havaya salınan sera gazlarının olabildiğince azaltılması ve geriye kalan sera gazı miktarının havadan elimine edilmesini açıklayan çok önemli bir ifadedir. 

Bir şirket; faaliyetlerinden dolayı açığa çıkan karbondioksidi ağaç dikerek azaltabildiği gibi, yeşil enerji kullanmak gibi faydalı yöntemlere başvurarak sürecin başında sera gazı emisyonu oluşmasını da önleyebilmektedir. 

Avrupa Birliği, 2050’ye kadar “iklim nötr”, başka bir deyişle nette sıfır sera gazı emisyonuna sahip olmayı hedeflemektedir.

Bitki Bazlı Ham Maddemiz

Ham maddemiz, şeker kamışı bazlı biopolimer/bioplastiktir. 

Şeker kamışının ezilmesi sonucu ilk iki adımda elde edilen şeker kamışı suyu şeker, sonraki üç adımdan elde edilen şeker kamışı suyu ve posası ise ham maddemizin üretimi için kullanılmıştır. 

Bardaklarımızın yaklaşık %99 oranında bitki bazlı olduğu, üçüncü parti tarafından yapılan test ile doğrulanmıştır.  

Yorumlar (0)

Puan
0 yorum
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Whatsap Destek