Pigra Kalemler - Premec Swiss Made Kalemler | Gimel
Loading...

Premec - Pigra Kalem

Premec - Pigra Kalem

Pigra kalemler hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çeken ve insanların severek kullandığı çok özel bir üründür. Özellikle farklı renk ve tasarımlarda piyasaya sunulan bu ürünler insanların çok hoşuna gitmektedir. Bu özel jel kalemlerin nasıl yazdığını merak ediyorsanız kullanmadan anlamanız çok zor diyebiliriz. Biz yine de anlatmayı deneyelim.

Jel kalemle yazı yazdığınız zaman özel mürekkebi daha doğrusu jeli sayesinde yazı asla kağıtta dağılmaz. Eliniz yazı yazarken hafifçe kayar ve bu sayede elinizi hiç yormadan çok uzun yazılar yazabilme imkanınız olur. Kağıt üzerinde pürüzsüz bir iz bırakırsınız. Böylece yazınız da çok daha güzel görünür.

Jel kalemler birçok farklı marka tarafından satılmaktadır. Ancak kalem içerisindeki jelin miktarı, ucun kalınlığı gibi detaylar yazı yazarken çok önemli farklar yaratmaktadır. Güzel bir yazı kalitesini sağlayabilmek için çoğu markanın ürettiği jel kalemler çok yüksek maliyetlere ulaşabilmektedir. Ürün çok güzel ve rahat bir yazı yazma imkanı sunsa da fiyatlar yüksek olduğu zaman özellikle promosyon şirketleri tarafından promosyon kalem tercihi olarak ikinci plana atılmaktadır.

Premec kalem farkını tam olarak bu noktada ortaya koyabilmektedir. Üst düzey kaliteyle, İsviçre’de üretilen Premec jel kalem hem çok güzel yazı yazmanıza olanak tanır hem de fiyatı diğer jel kalemler gibi yüksek değil, tam tersine oldukça uygundur. Bu sayede onlarca marka tarafından ilk tercih edilen promosyon ürünleri arasına girmiştir.

Pigra kalem kaliteli yazı yazması ve uygun fiyatlı olması dışında güzel tasarımıyla da oldukça beğeni toplamaktadır. Bu ürün istenilen her türlü renkte temin edilebilmektedir. Farklı renklerde hazırlanarak göze güzel görünen bir kalem seti hediyesiyle birçok müşterinizi memnun edebilirsiniz.

Premec jel kalem geniş bir klipse sahip olması nedeniyle baskı için oldukça uygun bir seçenektir. Logonuzu büyük bir boyda, marka renginize uygun renkte bir kalem üzerinde deneyerek çok fazla insandan beğeni toplayabilirsiniz.

Dilerseniz jel kalemler dışında Premec tükenmez kalem de tercih edebilirsiniz. Jel kalem ile yazı yazmak hoşunuza gitmiyorsa, tükenmez kaleme alışık olduğunuzu düşünüyorsanız istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Premec tükenmez kalem ile jel kalem beraber sunulduğunda çok güzel ikili bir hediye modeli oluşturmaktadır.

Gimel, İsviçre üretimi Premec kalemlerin türkiye’deki tek distribütörüdür. Bu nedenle Premec Swiss made kalemle ilgili alabileceğiniz en uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçip fiyat talebinde bulunabilirsiniz.