Geri Dönüşümlü Promosyon Ürünleri | Gimel
Loading...

Doğa Dostu

Doğa Dostu

Doğaya karşı farkındalık özellikle büyük kurumsal şirketleri promosyon ürün seçimlerinde promosyon geri dönüşümlü ürünlere yönlendiriyor. 

Bir şirket promosyon ürünü olarak müşterilerine geri dönüşümlü ürünler dağıttığı zaman doğa dostu olduğunu fiilen ilan etmiş olur. Bu çevre dostu bir kişi için çok büyük bir artı puan anlamına gelmektedir. Şirketinizin dünyamız ve doğanın korunması için çaba harcadığını göstermiş olursunuz. Bunun tam tersini yapan, doğaya zarar veren şirketler sosyal medya ve internet aracılığıyla geniş kitleler tarafından protesto edilmektedir. Firmaların bu konuda yaptığı bazı hatalar şirketin değerini düşürerek çok büyük maddi zararlara bile neden olabilmektedir.

Geri dönüşümlü promosyon ürünleri olarak en çok promosyon geri dönüşümlü bloknot, promosyon geri dönüşümlü defter ve promosyon geri dönüşümlü kırtasiye seti tercih ediliyor. Sitemizde tüm bu ürünleri görebilir, geri dönüşüm promosyon ürünü tercihiniz için size yardımcı olmamız ve fiyat almak için bize yazabilirsiniz: info@gimelltd.com